Soha, ​soha 24 csillagozás

Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Egérke két év után találkozik ismét régi iskolatársaival egy sítúrán, tele félelmekkel és izgalmakkal. Jack abban bízik, hogy a kirándulás tele lesz izgalmakkal és kalandokkal, valamint hogy egy lányt is meghódíthat. Az üdülőhelyen megjelenik a jóképű Roland – aki Jack kiköpött mása. A menő tinibálvány és az átlagos iskolás srác egy napra szerepet cserélnek, mely alatt Jack szerelmet vall Egérkének. Vajon happy end lesz történetük vége, amikor lehull a lepel? Tom Ellen és Lucy Ivison vidám ifjúsági regényéből kiderül!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kulcs Könyvek Kossuth

Ventus Libro, Budapest, 2016
320 oldal · ISBN: 9786155535567 · Fordította: Cooper Eszter
Kossuth, Budapest, 2016
320 oldal · ISBN: 9786155535710 · Fordította: Cooper Eszter

Kelemen_Hanna>!
Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Ez sokkal viccesebb volt, mint a szerzőpáros másik, magyarul is olvasható könyve, a Homárok. Pedig rettenetesen közhelyes ez a sztori is. Bár közben kicsit meg mégsem az: a nagy titkot őrző, hazugságcsapdában vergődő Egérkével jólesik azonosulni.

Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Nem számítottam egy túl jó könyvre, de szerencsére tetszett. Egérke és Jack szimpatikusak voltak, viszont Maxtől a falra tudtam volna mászni; örültem, hogy nem kapott jelentősebb szerepet.
Rolandot se szerettem túlzottan, nagyon beképzelt volt, egy-egy jobb pillanata volt csak.
Keira és Connie kedvesek voltak, segítettek Egérkének. Aranyos könyvecske volt.

Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Egy igazi tini könyv volt, tiniknek. A korosztálynak megfelelő stílusban és az őket érintő, életkori „nehézségekkel”, mint pl. ki-kinek a barátnője vagy kinek, melyik fiú tetszik „problémák”. Egy kirándulás a szereplőkkel a kamaszok világába, kellő humorral fűszerezve. Mr. Sonka cuki volt!!! off

Sántha_Orsolya>!
Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Szerelem, kavarás, hörcsögök. Milyen lehetne egy könyv, aminek a borítóján ezek a szavak szerepelnek? Na pont olyan. Aranyos, vicces, könnyű olvasmány.

Gabcsi77>!
Tom Ellen – Lucy Ivison: Soha, soha

Kicsit mókás,könnyed,tipikus tini story.Tinik világát rengető problémákkal,helyzetekkel:-)

Vivian>!

Ja, mert az alapozót formázásra találták ki… Nem hiszem, hogy Michelangelo Max Factorral formázta volna meg a Dávidot.

9. oldal, 1. fejezet

Vivian>!

Rájöttem, nem tölthetem egész hátralévő életemet a fürdőszobában.

7. oldal, 1. fejezet

Vivian>!

– Tizennégy éves vagy, Egérke – mondta. – Nem kaphatlak fel és cipelhetlek oda.
Elképzeltem, amint a copfomnál fogva húz maga után az utcán, miközben udvariasan odaköszön a szomszédoknak. Ahogy az apáknak béna vicceik vannak, úgy az anyáknak felesleges megjegyzéseik.

8. oldal, 1. fejezet

Vivian>!

– Egérke, úgy nézel ki, mint egy hupikék törpike.

10. oldal, 1. fejezet

Bookaholic77 >!

Az „angol csók” azt jelenti, amikor egy srác táncolni hív, majd lenyomja a nyelvét a torkodon, aztán otthagy, és fingóversenyt játszik a haverjaival, veled pedig soha többet szóba sem áll.

Bookaholic77 >!

Honnan lehet tudni, hogy valaki azért néz rád, mert tetszel neki, vagy azért, mert te is őt figyeled? Lehetetlen megmondani.

Bookaholic77 >!

Még mindig havazott, de már sokkal lágyabban, mint egy karácsonyi filmben.