Bleach ​60. (Bleach 60.) 21 csillagozás

Everything But the Rain
Tite Kubo: Bleach 60.

As the rain falls in Karakura Town, Isshin faces off against a mysterious Black Hollow. But when a familiar face joins the fight, Isshin will need all the help he can get. Ichigo’s dark past is revealed, but can he recover from the shock of finally learning the truth?!

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2014
192 oldal · ISBN: 9781421564586 · ASIN: 1421564580
VIZ Media, San Francisco, 2014
192 oldal · ASIN: B00IU1VOMY · Illusztrálta: Tite Kubo

Lahara IP>!

Tite Kubo: Bleach 60. Everything But the Rain

Az összes kérdésemre itt a válasz, egy kötetben. Óóóóó, és akkor most… ahha! Kár, hogy Ryuu később túlságosan megkomolyodott. Különben sem értem igazán a Quincy-ket. (Én „kwinsinek” mondom fejben…)

Kaosmagier>!

Tite Kubo: Bleach 60. Everything But the Rain

Ach sooo, most már mindent értek. Szép magyarázat Tite Kubo részéről, egész logikus (kivéve a tisztogatást). Végre találkozhatunk Ichigo igazi vérszerinti apukájával, bár sajnos szegény nem volt túl hosszú életű.
Kérdés, miért csak Ichigo örökölte a Hollow-vért? (Azaz, ha örökletes a cucc, akkor mért lehetett Ichigo után kiszabadítani Isshint)
Ennek ellenére egész tetszett ez a kötet, igen érdekes magyarázatokkal (szívesen látnék egy rövid spinoffot az Ishida-Shiba-Kurosaki hármasról). Ami még megragadt ebből a kötetből: mindenki titkolta a valódi származását (családnevét)

Katicabogar9>!

Hello :)
Ez a rész is nagyon izgalmas volt és végre megtudtunk pár dolgot. Bár eddig is lehetett sejteni Ichigo származását, de mostmár minden magyarázatot lel.Sajnálom, hogy Masaki és Isshinnem kapott egy kis romantikus jelenetet, dehát ez a manga inkább az akcióra és az izgalomra épít, semmint a romantikára. Kíváncsi vagyok továbbá, hogy Renjivel és Soi Fonnal mi a terve a mangakának.
Köszönöm, hogy olvashattam :)

K_Petta03>!

Tite Kubo: Bleach 60. Everything But the Rain

Érdekes, érdekes. Annyi minden kiderül ebben a részben. Kezd nagyon izgalmas lenni, nagyon érződik a vihar előtti csend. Nemsokára robbantás lesz :D

Tite Kubo: Bleach 61. The Last 9 Days

Bleach sorozat · Összehasonlítás