Bleach ​27. (Bleach 27.) 27 csillagozás

goodbye halcyon days.
Tite Kubo: Bleach 27.

Orihime's return from the Soul Society is interrupted by the Arrancar Ulquiorra, who has a different, terrifying path for her. Using duplicitous tactics, Ulquiorra convinces Orihime to accompany him to Hueco Mundo, which brands her as a traitor in the Soul Society's eyes and therefore unworthy of rescue. Ichigo refuses to abandon his friend, and sets out to storm Hueco Mundo to set her free! But can he win when the entire world is against him?!

Eredeti megjelenés éve: 2007

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
200 oldal · ASIN: B00F3HJ86C · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2009
200 oldal · ISBN: 142152385X

Lahara IP>!

Tite Kubo: Bleach 27. goodbye halcyon days.

Hiába na, Urahara Kisuke az egyik kedvencem, és nem hiába, azt viszont nem tudom, mi a fenét akarhat Aizen egy bizonyos valakitől, és a kis szolgáit sem csípem igazán. Ichigo meg egyre önteltebb és önfejűbb, kezd idegesítővé válni, tipikus hős, aki „Majd én megoldom, ti menjetek innen”.

Kittyki>!

Tite Kubo: Bleach 27. goodbye halcyon days.

Ulquiorra ismét megjelenik és érdekes dolgokat mond. Még ha sok valaki utálja is Orihime-t, én nagyon kedvelem! A szerelme, hogy erős akar lenni hogy megvédje a barátait, hogy éljenek mind együtt. Őt tisztelem a legjobban az egész sorozatban!

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 27. goodbye halcyon days.

Ishida apja és Isshin találkozója jól sikerült. Grimmjaw meg egy állat, remélem letörik a szarvát.

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 27. goodbye halcyon days.

Ez a rész, leginkább arra az időszakra emlékeztetett, amikor Ichigo-ék először mentek Soul Society-ba Rukia kiszabadításának okán. Itt is gyakorlatilag ugyanaz a séma, csak most Orihime-t kell megmenteni, aki Aizen parancsára Hueco Mundo-ba került.

Ishida és Chad is visszaszerezte az erejüket, ráadásul jelentősen megerősödtek mindketten. Így Ichigo-val kiegészülve keltek útra erre a koránt sem egyszerű mentő akcióra.

Annak ellenére, hogy itt a cselekmény kicsit ismétli önmagát, még mindig nagyon élvezhető, és cseppet sem érződik rajta az ötlettelenség hatása.
Eddig egy részt sem tudtam öt csillag alá pontozni, és ez itt is hasonlóan történt!

Katicabogar9>!

Hello :)
Folytatódik a fejetlenség, fokozódik az izgalom. Vajon mire akarja Aizen felhasználni Orihimét? Örülök, hogy a csajszi erejéről többet megtudtunk, ahogy gondolom lassan Chad és Ishida képességeiről is többet fogunk tudni. Már várom a követvező részeket.
Köszönöm, hogy olvashattam :)

Tite Kubo: Bleach 28. Baron's Lecture Full-Course

Bleach sorozat · Összehasonlítás