Bleach ​22. (Bleach 22.) 34 csillagozás

Conquistadores
Tite Kubo: Bleach 22.

The noose is tightening around Ichigo. His inner Hollow can't wait to consume him, the sinister transfer student has him tapped for a mysterious job, and now powerful new enemies have landed in his hometown to destroy him.

Eredeti megjelenés éve: 2006

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
216 oldal · ASIN: B00F3HH6FW · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2008

szcsigusz P>!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Ichigo rágódása idegesítő, de itt van Rukia, hogy helyre tegye. :D
Különösek ezek az új „osztálytársak”, mintha nem ide valóak lennének. Fenomenális ahogyan az élők világában viselkednek. XD
A kis tudatlan Ichigo végre tud az arrancarokról, de a java úgyis még csak most kezdődik. Na meg Shinjiék is csak most mutatják magukat, kezdve Hirakoval…

Lahara IP>!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Izgalamas. Érdekfeszítű és vicces. Kétségek közt és némileg félelemben is vergődő főhős. A rajzolás sokat változott az eleje óta, a lányok arca egyre inkább hajlik afelé a stílus felé, amit majd nem kedvelek a kései rajzolásban.

Lehvira >!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Jó újra látni Renjit, Rukiát meg a többieket :) Miután megismertük őket kicsit unalmas nélkülük a részek, szóval igen, én most nagyon örülök :D Már csak Kenpachi hiányzik, de ő túl feltűnő jelenség lenne

Horváth_Evelyn>!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Oké, ez az arc sokkal érdekesebbnek tűnik, mint az előző. Örülök annak is, hogy visszatértek korábbi szereplők. Tudtam, hogy good boi mindegyikük.

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Egyszerre volt izgalmas és mindemellett nagyon vicces ez a kötet. Az elején ugyanott folytatódott a történet, ahol az előző részben tartottunk; bár az igazán fontos információt csak az utolsó oldalakon kaptuk meg. Fény derült arra, hogy a hollow-ok világát és lényeit, hogyan is kell valójában értelmezni és típusuk szerint besorolni.

Az első arrancar célja itt már érthetővé vált, azután, hogy Ulquiorra és Yammy is megjelent az élők világában. Érdekes volt ezt a találkozást másodjára megtapasztalni; úgy, hogy Ichigo-éknak itt még sejtelmük sem volt ezeknek az ellenfeleknek a valódi erejéről.

Itt tapasztalható meg másodízben, az a fajta vívódás és tehetetlenség érzet is ami Ichigo-t gyötri. Lényegében ez az a késztetés, ami hajtani fogja előre, hogy még erősebbé váljon. Igazából ez lesz a legnagyobb indok is egyben arra, hogy elsajátítsa a vaizard lét technikáit; és ezzel a tudással – hollow erővel – felvértezve nézzen szembe a ráleselkedő csaták sokaságára.

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Jó volt, tetszett a csapat akit küldtek.

beitghanima>!

If you're afraid of losing, just get stronger.
If you're afraid of not being able to protect your friends, swear to get stronger until you can protect them.
If you're afraid of the hollow inside you… just get stronger until you can crush him.

Chapter 196

Nashira>!

Inoue… I… I'll get stronger… and then… next time… I'll definitely protect you!
I'm so glad…! Kurosaki-kun is back to normal…

Bleach 22. (Tite Kubo)

Nashira>!

What are you two doing?
Ssshhh! Big news! Onii-chan brought a girl home with him!
He brought girls home all the time in middle school. Like Tatsuki.
This one is different from Tatsuki!!!
She is a lot more… girly tha Tatsuki!!
But after Tatsuki started high school, her body became mire feminine, too.
Re…REALLY!?
Don't get any ideas, stupid dad!
Anyways… I won't be impressed until he brings home someone of Orihime's level.

Bleach 22. (Tite Kubo)

Tite Kubo: Bleach 22. Conquistadores

Tite Kubo: Bleach 23. iMala Suerte!

Bleach sorozat · Összehasonlítás