Bleach ​19. (Bleach 19.) 32 csillagozás

The Black Moon Rising
Tite Kubo: Bleach 19.

The long-awaited showdown between Ichigo and Byakuya Kuchiki has finally begun. Has Ichigo succeeded in mastering bankai, the highest level of power that a Soul Reaper can attain, to face Byakuya as an equal?

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
216 oldal · ASIN: B00F3HH4EU · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2007
216 oldal · ISBN: 142151043X

PaperMoth P>!

Tite Kubo: Bleach 19. The Black Moon Rising

Végre elérkeztünk a várva várt Ichigo és Byakuya harchoz, ami mint az animében, itt is nagyon izgalmas volt. Illetve Toshiro is eljutott végre a 46-ok tanácsa épületébe ahol tovább bonyolódtak a szálak. Mert természetesen mindig bonyolódnak a szálak :D

szcsigusz P>!

Tite Kubo: Bleach 19. The Black Moon Rising

Csak faltam az oldalakat. Amikor Ichigo nagyon komolyan harcol, az mindig jó jel, mert izgalmas a csata. Ha Byakuya harcol, akkor már a helyzet maga komoly. Mert hát egy hihetetlen erős kapitányról van szó, nagy szó, hogy ha harc közben bekeményít. Na, ha ezt a kettőt egymás ellen uszítod… az anime megnézése nélkül is tudtam volna, hogy itt valami epic történik. Imádom ezt a két shinigamit, úgyhogy még most is lenyűgözött a csatájuk. Az főleg tetszett, hogy Byakuya arca elég kifejező a szokásos közönyös maszk helyett. Egyedül az vett el egy pirinyót az élményből, hogy az animét láttam előbb, ott meg valahogy menőbbre sikerült az egész. Bárcsak megint először láthatnám/olvashatnám ezeket a jeleneteket! ez lehetne egy különleges képesség is :D Gintamánál is biztos bevetném
*rajongást abbahagyja, és megy olvasni a kövi kötetet*

Horváth_Evelyn>!

Tite Kubo: Bleach 19. The Black Moon Rising

Soi Fon és Yoruichi háttértörténete egész jó volt. Ezen kívül semmi új (Ichigo hollow-énjét leszámítva). Nagyon várom már ennek az arc-nak a végét.

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 19. The Black Moon Rising

Byakuya leverődött, szép, dinamikus meccs volt. És itt van a Hollow maszk is, végre, azt hiszem innentől újdonság lesz a sztori.

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 19. The Black Moon Rising

A várva várt csata elérkezett, amiből Ichigo – ugyan a határait elérve – győztesként távozott. Érdekes volt újból látni, ahogy először megmutatkozik a hollow maszkos – vaizard – formája. Társai csatlakoztak hoztá, így az alap csapat pár emberrel kiegészülve újra egyesülni tudott, megannyi kaland után

Azonban itt jön képbe a másik történet szál. Hitsugaya-t gyanúsítják Aizen „halálával”, közben a tanácsot is lemészárolta valaki, és Hinamori is veszélyben van…
A csapda készen áll, és már csak az áldozatait várja.

Byakuya legyőzésével egy fontos mérföldkövet ért el Ichigo; és ha összehasonlítjuk az első találkozásuknál meglévő erejét a mostanival, akkor láthatjuk igazán a fejlődés eredményét.

Nagyon jó volt! De, mint tudjuk ennek a fejezetnek az utolsó pár oldala egy tökéletes előkészítése volt a Bleach 20. részének, ahol az egyik legfontosabb esemény fog megtörténni… Már alig várom. :)

Katicabogar9>!

Hello :)
A nagy csata Byakuya és Ichigo közt. Izgalmas volt. Bár, ahogy haladunk előre egyre izgalmasabb a történet. Örömmel olvasom mindig, olyan kis nosztalgikus hangulatot teremt, közben meg olyan érzés, mintha most olvasnám először.
Köszönöm, hogy olvashattam :)

beitghanima>!

No, nothing can change my world.

Chapter 159

Tite Kubo: Bleach 20. End of Hypnosis