Bleach ​17. (Bleach 17.) 31 csillagozás

Rosa Rubicundior, Lilio Candidior
Tite Kubo: Bleach 17.

The rebellion within the Soul Society grows as doubts spread about the death sentence of ex-Soul Reaper Rukia Kuchiki. Determined to save her, Rukia's childhood friend Renji vows to cut down the captain of his own squad, unaware of the terrifying fate that awaits him.

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
208 oldal · ASIN: B00F3HH3ZU · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2007

szcsigusz P>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Renji vs Byakuya. Renji Bankai reveal. Renji, lesz ez a Bankai még jobb is Csúnyán alulmarad, nem is értem hogy gondolta, hogy legyőzi Byakuyát? Max Byakuya feltartóztatására volt jó ez a párbaj.
Tousent őszintén szólva soha nem kedveltem, ezen még a története sem változtatott. spoiler Komamura meg végre levette azt a förtelmes sisakot. :D
off

PaperMoth P>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Ah, Renji és Byakuya, illetve Tousen és Kenpachi – jó volt végre ovasni is ezeket a harcokat, több részletükről is teljesen elfeledkeztem. Viszont már nagyon várom, hogy végre Toshirot és Matsumotót követhessük, és kaptunk is egy pillantást rájuk.

Lehvira>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Akárki akármit is mond én kedvelem Renjit és örülök, hogy ilyen messzire elmegy Rukiáért. Egyrészt sajnáltam, amiért vesztett Byakuja ellen, másrészről viszont örültem, hogy nem lett ilyen könnyen legyőzhető Rukia bátyja.

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Hát, Kenpachi elkente Tousent, elég rendesen.

Hanataro meg kb a legfontosabb az egész arc-ban.

Katicabogar9>!

Jajj, Renji, kicsi szívem szottya :(
Legszívesebben jól megölelgetném ezt a Rikichit :D
Köszönöm, hogy olvashhattam :)

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Renji sikeresen elérte azt a szintet, hogy képes legyen a bankai-ra, de mégis veszített Byakuya ellen. A kettejük közti szint különbség sajnos elég nyilvánvalónak bizonyult. Ez a feladat így már kétségtelenül Ichigo-ra vár.
Annak ellenére, hogy első szereplésekor negatív karakterként lett ábrázolva, kiderült, hogy azonosak a szándékai Ichigo-éval. Én például amikor az anime-t néztem nem gondoltam volna, hogy Ichigo-ék szövetségese lesz belőle. Pozitív csalódás volt!

A Gotei 13-ban a belharcokat megzavarták, hiszen eljött a kivégzés döntő pillanata. Azonban más shinigami-k is leakarják állítani ezt a folyamatot, szóval lesznek itt még összecsapások!

Elég részletesen kibontakoztak a szereplők álláspontjai. Emellett fontos kitérni arra, hogy részről részre láthatóak a manga rajzolásában észlelhető fejlődések. Nagyon látszik, hogy Tite Kubo egyre jobban belejött a dolgába, itt már minden sokkal aprólékosabban lett elkészítve. Mind a rajzok, és mind a történet egyre jobb és kidolgozottabb. Lehetetlen megunni a Bleach-et!

Tite Kubo: Bleach 18. The Deathberry Returns

Bleach sorozat · Összehasonlítás