Bleach ​17. (Bleach 17.) 27 csillagozás

Rosa Rubicundior, Lilio Candidior
Tite Kubo: Bleach 17.

The rebellion within the Soul Society grows as doubts spread about the death sentence of ex-Soul Reaper Rukia Kuchiki. Determined to save her, Rukia's childhood friend Renji vows to cut down the captain of his own squad, unaware of the terrifying fate that awaits him.

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
208 oldal · ASIN: B00F3HH3ZU · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2007

Csakegyolvasólány P>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Szerintem nem mondok újat, ha azzal kezdem, hogy ez a rész ismét csak izgalmas lett. A harcok és a karakterek nagyon szépen meg lettek rajzolva. Ezek mellett a mangába történt események is zajlottak.
Az egyik kedvenc halálistenem nem más, mint Renji. Így nagyon örültem, hogy ismét feltűnt a színen, bár kicsit alul maradt a küzdelemben. De legalább Ichigoék oldalán áll.
S ha jól sejtem, a belharcok kezdenek egyre durvábbak lenni. Hm, kíváncsi leszek, mi lesz még itt (hiába is láttam az animét xD).

Lehvira>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Akárki akármit is mond én kedvelem Renjit és örülök, hogy ilyen messzire elmegy Rukiáért. Egyrészt sajnáltam, amiért vesztett Byakuja ellen, másrészről viszont örültem, hogy nem lett ilyen könnyen legyőzhető Rukia bátyja.

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Hát, Kenpachi elkente Tousent, elég rendesen.

Hanataro meg kb a legfontosabb az egész arc-ban.

Katicabogar9>!

Jajj, Renji, kicsi szívem szottya :(
Legszívesebben jól megölelgetném ezt a Rikichit :D
Köszönöm, hogy olvashhattam :)

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 17. Rosa Rubicundior, Lilio Candidior

Renji sikeresen elérte azt a szintet, hogy képes legyen a bankai-ra, de mégis veszített Byakuya ellen. A kettejük közti szint különbség sajnos elég nyilvánvalónak bizonyult. Ez a feladat így már kétségtelenül Ichigo-ra vár.
Annak ellenére, hogy első szereplésekor negatív karakterként lett ábrázolva, kiderült, hogy azonosak a szándékai Ichigo-éval. Én például amikor az anime-t néztem nem gondoltam volna, hogy Ichigo-ék szövetségese lesz belőle. Pozitív csalódás volt!

A Gotei 13-ban a belharcokat megzavarták, hiszen eljött a kivégzés döntő pillanata. Azonban más shinigami-k is leakarják állítani ezt a folyamatot, szóval lesznek itt még összecsapások!

Elég részletesen kibontakoztak a szereplők álláspontjai. Emellett fontos kitérni arra, hogy részről részre láthatóak a manga rajzolásában észlelhető fejlődések. Nagyon látszik, hogy Tite Kubo egyre jobban belejött a dolgába, itt már minden sokkal aprólékosabban lett elkészítve. Mind a rajzok, és mind a történet egyre jobb és kidolgozottabb. Lehetetlen megunni a Bleach-et!

Tite Kubo: Bleach 18. The Deathberry Returns

Bleach sorozat · Összehasonlítás