Bleach ​14. (Bleach 14.) 33 csillagozás

White Tower Rocks
Tite Kubo: Bleach 14.

Ichigo and Yoruichi race to save Ichigo's friends from Rukia's cold-blooded brother, Byakuya Kuchiki. They arrive to find Ganju in tatters, and Rukia with him. Ichigo is bent on defeating her brother this time, but he is nowhere near prepared. Can he learn decades' worth of skill in just a matter of days?

Eredeti megjelenés éve: 2004

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shonen Jump Manga VIZ Media angol

VIZ Media, San Francisco, 2011
208 oldal · ASIN: B00F3HGYKU · Illusztrálta: Tite Kubo
VIZ Media, San Francisco, 2006

PaperMoth P>!

Tite Kubo: Bleach 14. White Tower Rocks

Bár ebben a kötetben Yoruichi is aktivizálta végre magát, sajnos Mayuri is megtette ugyanezt. Az egyik legutálhatóbb karakter szerintem a Bleachben, és bár utálni nem utálom, szegény Ishidáért se vagyok túlságosan oda, szóval az összecsapásuk… Mondjuk azt, hogy nem szeretem :D

GreggDoUrden>!

Tite Kubo: Bleach 14. White Tower Rocks

Yoruichi beleavatkozott a küzdelembe, ezzel adott Ichigo-nak esélyt arra, hogy elsajátítsa a bankai technikát egy három napos gyors felkészüléssel. Emellett az igazi alakját is felfedte, ami nyilvánvalóan meglepett minden jelenlevőt, köztük Ichigo-t is. Kaptunk valamennyi utalást ezzel arra célozva, hogy ki is lehet ő valójában.

Ishida és Orihime eddig inkább az árnyékban maradtak, de most nekik is sikerült belecsöppenniük egy nem várt eseménybe. Egy gonosz terv kíséretében egy kapitány szintű shinihami – névszerint Kurotsuchi Mayuri – ütött rajtuk. Mayuri más, mint a többi shinigami, mivel ő ténylegesen beszámíthatatlan, és pont ez a tényező az amitől ennyire veszélyes.
Itt a véletlen folytán kiderül, hogy ő az az ok, amiért Ishida egyáltalán bevállalta az utazást Soul Society-ba. Alkalma nyílt bosszút állni, és élni is fog ezzel a lehetőséggel.

Veszélyes ellenfelek jelentek meg, lassan az összes shinigami beleszövődik a cselekménybe. Már nem kell sokat várni.

Katicabogar9>!

Hello :)
Mint mindig, érdekes volt és izgalmas.
Köszönöm, hogy olvashattam :)

Horváth_Evelyn>!

Tite Kubo: Bleach 14. White Tower Rocks

Mayuri nagyon beteg állat. Miért ilyen idióta a Soul Society nagy része? Most komolyan. Elég aggasztó. Kuroichin meglepődtem, de nagyon cool. És persze eddig senki nem vette a fáradtságot, mert jobban felkészítse Ichigot, mert nyilván fogalmuk nem volt, kikkel kell majd harcolnia, aha. Kicsit kezd ridiculous lenni Ichigo trainingje. Nulláról százra két perc alatt. I don't like it.

syeren P>!

Tite Kubo: Bleach 14. White Tower Rocks

Szeretem ezt a sorozatot, ezért is szereztem be az összes eddig megjelent kötetet. Ez a kötet kissé lassabb hangvételű, inkább átkötő szerepe van, de kellemes olvasmány. A sztori is halad szépen és végre kiderül az egyik karakter valódi alakja is (Ichigo reakciója csodálatos)… :D

Master_Miller>!

Tite Kubo: Bleach 14. White Tower Rocks

A kötet fénypontja Yoruichi belépője a macska után. Percekig röhögtem rajta.

Csak kapkodtam a fejem, mennyire elvadultak a kapitányok.

Tite Kubo: Bleach 15. Beginning of the Death of Tomorrow

Bleach sorozat · Összehasonlítás