Mal ​naplója 2 csillagozás

Tina McLeef: Mal naplója

Mi történik, ha barátaiddal együtt kénytelen vagy elhagyni at a környéket, ahol eddig éltél, és egy teljesen új középiskolába kell ezentúl járnod? Olyan helyre, ahol csak jó és kedves emberekkel találkozhatsz?
És ha anyukád a valaha volt leggonoszabb nőszemély, aki azt várja el tőled, hogy segíts neki elpusztítani a világot?
Aztán találkozol valakivel, aki fellobbantja a lángot ott belül… És ezzel fenekestül felforgatja a világodat, nos, akkor mi lesz?

Kolibri, Budapest, 2015
192 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155591075 · Fordította: Bús Réka Teodóra

EMkönyv
Tina McLeef: Mal naplója

Aranyos könyv, tényleg jól egészíti ki a film cselekményét. Könnyen ki lehet olvasni, tökéletes kikapcsolódás. Tetszik, ahogy megismerjük Mal gondolatait, tényleg hozzáad némi pluszt. Egyértelműen a randis rész volt a kedvencem. :)
(Kifogásként csak annyi, hogy az Utódok kiegészítő könyvei nem mindig passzolnak egymáshoz, például ez meg a varázskönyv: ennyit tuti nem írtak a cselekmény alatt.) Na de ez csak szőrszálhasogatás, összességében nagyon tetszett.

knitta02
Tina McLeef: Mal naplója

Nagyon aranyos könyv, hűen követi a filmet. Érdekes bepillantást nyerni Mal gondolataiba, az ő szemszögéből látni az eseményeket. Egyetlen negatívum, hogy a szereplőket csúnyán rajzolták. Ha már ilyen szép a borító, illett volna vmi színvonalas illusztráció.