Fallen ​Crest Family (Fallen Crest High 2.) 17 csillagozás

Tijan: Fallen Crest Family Tijan: Fallen Crest Family Tijan: Fallen Crest Family

Samantha and Mason are together. Everyone knows it. Not everyone is dealing with it. While Mason’s ready to give them the middle finger, there’s one not going away. Her mother. Threats are issued. Ultimatums are given. Even blackmail is used, but only Samantha can put a stop to Analise. However, when a trauma from her past is triggered, she may not have the courage or strength to do what’s needed. If she doesn’t, Mason’s future could be destroyed.

Eredeti megjelenés éve: 2013

266 oldal · keménytáblás · ISBN: 9781951771010
Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, USA, 2014
ASIN: B00NJ2XT9A · Felolvasta: Saskia Maarleveld
CreateSpace, Washington, 2013

Szami81>!
Tijan: Fallen Crest Family

Folytatodik a brazil szappanopera, drama drama hatan. Sam itt mar nagyon zavar – remeg, szenved, sirdogal, sanyargatja magat, panikrohamai vannak es persze mindenki patyolgatja. Mason tovabbra is kanos hosszerelmes, Logan cuki himringyo, a szulok gonosz osellensegek.
De nem igazan tortenik semmi. Nehany titok kiderul a vegen, de amugy csak dramazas, ordibalas, veszekedes. Abbol viszont sok.

Arina>!
Tijan: Fallen Crest Family

Meg kell mondani szerettem ezt a könyv sorozatos sohasem tudom mit tartogat a következő oldal. Ez a rész is tele volt izgalommal sok titokra fény derült ,de még mindig vannak nem egyértelmű dolgok és ezért is várom a következő részt .Nagyon szerettem Mason-t a birtoklását és a rossz fiús viselkedését .Logan-t is kedveltem egy aranyos fiú volt.Kicsit csalódtam Sam-be hisztérikusan viselkedett folyamatos szenvedése már sok volt annyira gyenge volt és ezt nem kedveltem benne egy magatehetetlen lány akit mindenki bánthat.Remèlem a következő részben visszatér az első részben megismert lány ,mert ennek ellenére imádtam .

Gabco95>!
Tijan: Fallen Crest Family

Szerettem is, meg nem is. Olvastatta magát ez a rész is, akárcsak az első, de a cselekmény jóval laposabb volt, ezért az egy pont levonás.

Fallen Crest High sorozat · Összehasonlítás