Sári ​gólt lő (Sári és a három Ottó 2.) 12 csillagozás

Tiina Nopola: Sári gólt lő

A három Ottó mostanában folyton csak focizik. Sári is szeretne velük játszani, de a fiúk szerint nincs labdaérzéke. „Majd megmutatom nekik!” – határozza el Sári, és jelentkezik egy focicsapatba. De ott sem érzi jól magát: ő a legkisebb, és a pályán sem boldogul valami jól. Sőt az egyik lány, Karolina még csúfolja is.
A vasárnapi nagy mérkőzés előtt Sári már-már felhagy a focival, ám kicsi Ottó a segítségére siet, és megtanít neki néhány remek cselt is…

Kolibri, Budapest, 2014
30 oldal · ISBN: 9786155234965 · Fordította: Kovács Ottilia · Illusztrálta: Mervi Lindman

ViraMors P
Tiina Nopola: Sári gólt lő

Aranyos történet, igazi gyerekkaland közös játékkal, sajnos némi gúnyolódással, de szerencsére remek barátok. Sári és a három Ottó négyese igazán vagány csipet-csapat.

dianna76 P
Tiina Nopola: Sári gólt lő

Most, hogy az előző kötet folytatása (vagy befejezése) is kirí a könyvből, örülök. Mert, hogy Sári csak kapott egy kiskutyát, aki a Csokoládé nevet kapta.
Aranyos volt ez a történet, csak ugye nem szeretem a focit, s így talán kevésbé volt számomra élvezetes. Ez a „labdaérzés” viszont nagyon cuki volt! Hiába, gyerekszáj!
Az illusztrációk változatlanul tetszettek, főleg, ahogy anya menet közben köti az apa nyakában lógó sálat, a kardigánja zsebében lévő fonálgombolyagból.

szilvamag_
Tiina Nopola: Sári gólt lő

A sorozatnak ez a része is humoros és könnyed volt, a története pedig egyszerű, de ennek ellenére bennünket ismét el tudott varázsolni, melyben az illusztrációk jelentős szerepet játszottak, amik ismét remek összhangban voltak és tökéletesen kiegészítették a szöveget. Úgyhogy továbbra is szeretjük Sárit és ez a rész is nagyon tetszett. :)
Bővebben: http://szilvamagolvas.blogspot.hu/2014/09/tiina-nopola-…

nagara

Sári ugrándozva jött ki a konyhába.