Csodák ​és gyógyulások 3 csillagozás

Tíz feledhetetlen történet
Tihanyi Péter: Csodák és gyógyulások

Hétköznapi emberek cseppet sem hétköznapi küzdelmeinek történetét veheti kezébe az olvasó. E könyv interjúalanyai életük egy bizonyos szakaszában egyszer csak szembetalálkoztak a lehetetlennel, a megoldhatatlannal, az iszonyúval. A rákkal, a kábítószerrel, a nyomorral, a gyilkossággal, vagyis a halállal. De, ők hittek, küzdöttek, és győztek. Ezek a sikerrel végződő történetek egy másik világ valóságába adnak bepillantást. Emberi sorsok, melyek tanulságaikkal együtt talán másoknak is segítenek élni. Vagy életben maradni.

A művek szerzői: Polcz Alaine

Fruit Line, 2003

Florentino>!
Tihanyi Péter: Csodák és gyógyulások

Tihanyi Péter: Csodák és gyógyulások Tíz feledhetetlen történet

Hétköznapi emberek, cseppet sem hétköznapi küzdelmeinek történetét tartja kezében az olvasó. E könyv interjúalanyai életük egy bizonyos szakaszában, egyszer csak szembetalálkoztak a lehetetlennel, a megoldhatatlannal, az iszonyúval.
A rákkal, a kábítószerrel, a nyomorral, a gyilkossággal, vagyis a halállal. De ők hittek, küzdöttek és győztek. Ezek a sikerrel végződő történetek egy másik világ valóságába adnak bepillantást. Emberi sorsok, melyek tanulságaikkal együtt talán másoknak is segítenek élni.. Vagy életben maradni.
” Tihanyi Péter megrázó interjúinak titka, különleges beleérző képessége” Fejtő Ferenc