Submit ​to Desire (The Original Sinners 0,7) 11 csillagozás

Tiffany Reisz: Submit to Desire

Charlotte Brand is tired of dull boyfriends and boring sex. Kingsley Edge, who owns clubs rumored to supply more than just cocktails, seems just the man to revive her: intense, sophisticated…and looking for a submissive he can train for an elite client.

Charlotte is seduced by the offer…and by Kingsley himself. Soon they are engaged in a series of lessons that test her darkest desires. But when their training is over, will Charlotte be ready to let him go?

Harlequin, Torontó (Kanada), 2012
Spice Briefs, 2012
46 oldal · ASIN: B007WRFXYC

Kingsley Edge

Tiffany Reisz: Submit to Desire

Imádom Kingsleyt és nekem Charlie is hatalmas kedvenc lett. :) Az a nőtípus, akiről jó olvasni. (Bár a mutatvány az jajj… volt, forgattam a szemeimet.)
Amúgy hamar eszembe jutott, hogy Héé, hiszen olvastam már Charlieról! -Az Úrnőben beszél róla Kingsley. (IMÁDOM! Ki is írtam magamnak az a részt a két szeretett nőről.)

Jó kis történet, azt hiszem, érdemes elolvasni a töredék-történeteket.

Hajdu_Ildikó>!
Tiffany Reisz: Submit to Desire

Ez megint öt csillag volt :-)
Már imádom Kingsley-t!
Mivel már a Saint-en is túl vagyok, így volt róla sejtésem, hogy mi lesz a nagy csattanó a végén, de elképesztően élveztem A hajvágás :-D Jajj, de nevettem.
Tüzes, forró, perverz, itt-ott szinte megbotránkoztató, igazi Tiffany Reisz.
Imádtam Charley-t King-gel. Wow.

rafaelo0824>!
Tiffany Reisz: Submit to Desire

Jól esett Kingsley újabb történetét olvasni, de sajnáltam, hogy ilyen rövid. Szerettem a végén a csattanót, de a hajvágós jelenet lett a kedvencem, az igazán tökéletes és aranyos volt.

Tiffany Reisz: Submit to Desire

ööö.. ha most elkezdek itten' áradozni és lila szerelemfelhőbe úszni.. akkor az enyhe túlzás lenne? :D igen. nagyon enyhe. imádom kingsley-t :) sőt! ez már rajongás.
mit akartam? jah, igen. jó volt charlotte személyét közelebbről megismerni. egy édes, aranyos, perverz, sexi, forró kis történet ez, hamisítatlan Királlyal a közepén. :)

loveQhuay>!
Tiffany Reisz: Submit to Desire

Beültem a kádba Kingsleyvel. mellesleg aki azt mondja hogy jó fürdés közben olvasni az nem normális. pont. Nekem Charlotte nem jött át. Nem is értem miért kellett ez? Van neki nagyobb szerepe, mert én egyáltalán nem emlékszek rá hogy szerepelne bárhol is de világosítsatok fel ha mégis.
Viszont Kingsleyt még mindig és örökkön örökké imádom. Ahogy franciául beszél, ahogy bármire azt mondja „because i can” vagy „because i'm French” hát meghalok♥
spoiler 300. olvasásom:D

AniTiger P>!

“I’ll take care of le petit dragon.”

AniTiger P>!

"[…] you can choose to not fear your fear. Vanilla sex is all about trust. Rape is all about fear. In that place between fear and trust is where we live. Trust me, Charlie. Don’t think that the fear means you have to stop.”

AniTiger P>!

“God, you’re arrogant,” Charlotte growled as Kingsley slapped cold metal handcuffs on to each of her wrists.
“I’m not arrogant. I’m French.”

AniTiger P>!

“You’re a little insane, aren’t you, Kingsley?”
“Oui, and you’re coming home with me.”
He flashed her a wicked grin.
“Touché.”

AniTiger P>!

“Charlie, I know you’re afraid right now. You are allowed to be afraid. I want you to be afraid.”

eSsZ P>!

“I haven’t gotten to see you naked yet.”
“Women tend to fall in love with me when I take my clothes off.”
“You’re a narcissist. Come on—just a peek?”
Kingsley arched an eyebrow at her. “Very well. If you insist.”

eSsZ P>!

“Did you enjoy that, Charlie?”
“No,” she said, still panting.
“Good. I hate beating masochists. They take the fun out of it by actually enjoying the pain.”

The Original Sinners sorozat · Összehasonlítás