Melletted 6 csillagozás

A múlt labirintusa
Thürmer-Balogh Lejla: Melletted

Leyrének még mindig nem sikerült elfelejtenie azt a napot. A napot, amikor véget ért számára minden. Az élete még most sem könnyű, hiszen egyik szenvedésből sodródik a másikba, valahol félúton elhagyta önmagát és ideje lenne szembenéznie a múlt árnyaival. A sors azonban ismét megelőzi; kérdés nélkül löki vissza a tengerparti kisvárosba, ahol tíz évvel ezelőtt összetört a szíve és eltűntek az álmai. Hogyan léphetne túl a sötét démonokon és hogyan is tudna felejteni, amikor kénytelen odaköltözni, ahol összeomlott a világa? Újra Nerjában találva magát ráébred, hogy az, amit eddig felfordultnak hitt, most kuszálódik csak össze igazán. Amikor belenéz a legszebb szempárba, amit valaha látott, elveszettebbnek érzi magát, mint eddig bármikor. De vajon képes-e begyógyítani a régi sebeket egy új szerelem? Vajon elég-e egyáltalán egy szerelem az életébe, hogy mindent újra kezdjen?

Underground, Budapest, 2017

Répás_Anett>!
Thürmer-Balogh Lejla: Melletted

A borítója iszonyatosan megtetszett és a történet is el lett találva. Néhol túlzónak éreztem az írót, de végig fent tartotta az érdeklődésemet. Részemről 5 csillag!

Kis_Sára>!
Thürmer-Balogh Lejla: Melletted

Egyszerre vagyok dühös és elégedett. Dühös a befejezés miatt, elégedett pedig a tartalom miatt. Nekem nagyon tetszett, tele volt mély érzelmekkel, bár sokszor túl „hisztis”-nek éreztem Leyre személyét.

„Nem akarok emlékezni. Nem akarok szenvedni. Nem akarok érezni. Sőt, még létezni sem.”

Nem rajongok érte mikor így megrohannak a gondolataim. Nem bírok el velük. Legyőznek. Ez az egyetlen dolog a Földön, ami képes erre. Más semmi.

Úgy érzem, a víz képes lemosni minden fájdalmat, minden szomorúságomat, egyszerűen mindent. Amikor zuhanyozom, elfelejtem, hogy ki vagyok, hogy hol vagyok, még azt is, hogy elvesztem. Csak létezem.

Kis_Sára>!

Szükséged van valamire? -Igen. Egy új életre.