Hohó! ​Kié ez a popó? 32 csillagozás

Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Találgass és nevess! Ezek a vidám mondókák egyben találós kérdések is. Nyisd fel a lapokat, és fedezd fel az állatokat! Találd ki! Melyik állaté lehet ez a popsi? A verseket Szabó T. Anna fordította. 24 hónapos kortól ajánljuk.

Kiadói ajánlás: 2 éves kortól · Tagok ajánlása: 1 éves kortól

Tessloff és Babilon, Budapest, 2018
18 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632943183 · Fordította: Szabó T. Anna · Illusztrálta: Thorsten Saleina
Tessloff és Babilon, Budapest, 2015
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632943183 · Fordította: Szabó T. Anna · Illusztrálta: Thorsten Saleina

brena>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Hát ez valami übercukiság!Muszáj volt megvennem, remélem az ajándékozott is fogja szeretni.
Update: imádta hangosan nevetgelt a könyvön, gondolom azért az előadásmód/felolvasás is dobott rajta :))

Hintafa P>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Naaaaagyon aranyos kis könyv, kihajtható fülekkel. Minden képhez tartozik egy kitalálós versike, aminek a végére a kicsinek kell tippelnie, hogy kinek a popóját látja. Legalább háromszor egymás után el kellett olvasnunk.

Uzsonna>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Nem lehet elég korán elkezdeni a nézőpont-váltásra való nevelést: ez a cuki könyv pont erre való! Bizony az állatokat a popójuk felől is érdemes megismerni, a tanulást verses mondókák segítik. Aki még ezek után is bizonytalan a popsi gazdáját illetően, csak nyissa fel az ablakokat, és máris kiderül!

Gyöngyi0309 P>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Cuki lapozó, minden oldalon van egy rímes találós kérdés, mellette pedig egy állat popsija, ami kihajtható, alatt ott van oldalról az adott állatja.
A rajzok aranyosak, tetszett, hogy nem csak a megszokott állatok vannak bene, pl. van süni és páva is.
A versikék nagyjából jók, de azért van egy-két furcsa, pl. az elefántos kicsit értelmetlen.
Rókusnak nagyon tetszik, imád nyitogatni, hajtogatni, lapozgatni.

Caledonia_Valley P>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

"…A könyv tulajdonképpen néhány mondókát tartalmaz, egy-egy illusztráció társaságában, ami az állatok popójáról készült…
A mondókák aranyosak, bájosak, ötletesek és a megoldást fejjel lefelé írva rejtik el soraik végén. Maga a kötet egy igényes kiadás, ami erős kartonlapokból áll, biztosítva ezzel a hosszabb élettartamot…"

nagara>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Cuki, tetszik ez a popós könyv is. :D Az illusztrációk is aranyosak.

dianna76 P>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Szemezgettem már ezzel a lapozóval párszor a könyvtárban, de valamiért sosem vettem le, hogy belenézzek. Épp itt volt az ideje, hogy elolvassam. Sajnálom, hogy eddig vártam vele, mert nagyon cuki az egész. Rímes találós kérdések az állatokról, melyek kitalálásában a popójuk képe segít. Hihetetlenül ötletes! Mindig is szerettem ezeket a kukucskálós, ablakos mesekönyveket. A lapok sarkaiban lévő kisegér is cukker. Először fel sem tűnt, hogy minden állatnál segít ő is a megfejtésben. Hihetetlen ez a könyv!

Tessloff és Babilon, Budapest, 2015
Dexter79 P>!
Thorsten Saleina: Hohó! Kié ez a popó?

Egy rettenetesen cuki kis könyvecske, ami nagyon jó a kicsi gyerkőcöknek.

Carmilla >!

Na, ez meg ki? Tudod jól:
Simogatod, dorombol.
Nem halacska, nem nyulacska…
Ez egy mosakodó

Nos? Tudatlan nem maradsz:
ez itt bizony a
malac.

Caledonia_Valley P>!

A bundáját nem kell mosni:
tüskés hát és tüskés popsi.
Gömbölyödik… Nézzük… Nini!
Ki bújkál itt? Hát, egy