Beszédhangzók ​fejlesztése 1 csillagozás

Módszertani kézikönyv
Thoroczkay Miklósné: Beszédhangzók fejlesztése

A Beszédhangzók fejlesztése című módszertani kézikönyvben megjelenő többoldalú megerősítés, az apró módszertani lépések bemutatása révén a hangzóhibák sikeres javítása, a tanultak alkalmazása, és az otthoni gyakorlás irányítása válik lehetővé.

Logopédia, Budapest, 2016
504 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638907561 · Illusztrálta: Thoroczkay Miklósné

adrienn_szucs>!
Thoroczkay Miklósné: Beszédhangzók fejlesztése

Nagyon hasznos és informatív, kiváló segítség és összefoglaló logopédus hallgatóknak. Szépen felépíti az artikulációs zavar terápia lépéseit, gyakorlati tanácsokkal kiegészítve, valamint amiért hatalmas pirospont, hogy típusfeladatok ajánlásán kívül konkrét, gyakorlati feladtokat is találunk a könyvben, hangokra lebonva. Aki olyan gyakorlat nélküli, jegyzet nélküli oktatást (vagy még oktatásnak sem nevezhető valamit) kap, mint mi, de vizsgán ( és majd a gyakorlatban, illetve élesben is) szükség van rá, életmentő.

Jesztl József – Lencse Máté: Társasjáték-pedagógia
Medgyes Péter – Major Éva: A nyelvtanár
Fenyő D. György: Az irodalomtanítás módszertana 1-2.
Honffy Pál: Filmelemzés a magyarórán
Montágh Imre – Montághné Riener Nelli – Vinczéné Bíró Etelka: Gyakori beszédhibák a gyermekkorban
Balajthy Ágnes – Fenyő D. György – Ruff Orsolya – Vinczellér Katalin – Szekeres Nikoletta – Varga Betti: A Fausttól a Szívlapátig
Szabó Pál (szerk.): Iskolás lesz a gyermekünk
Lázár Péter – Bordács Margit: Kedveskönyv