A ​tudat gyógyító ereje 8 csillagozás

Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje

Az ősi buddhista gyakorlati eljárásokon alapuló gyógyító meditáció segítségével bárki szerető, magabiztos magatartást és kiegyensúlyozott lelkiállapotot sajátíthat el.
„Tulku Thondup Rinpocse könyve a gyógyítással kapcsolatos buddhista tanítások remek kivonata. Elbájoló egyszerűséggel és tisztasággal íródott, hogy másféle kultúrális háttérrel rendelkező olvasók is haszonnal forgathassák. Most, amikor tényleg égető szükség lenne rá, az emberek remélhetőleg mindenhol a világon megszívlelik, és felveszik a kapcsolatot a bennük rejlő korlátlan gyógyító energiával.” (Szögyal Rinpocse, a Tibeti könyv életről és halálról szerzője.)

Satori-Book, 2007
234 oldal · ISBN: 9789630626460 · Fordította: Agócs Tamás

Emill>!
Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje

Sajnos elpuffogtattam már korábbi könyvekre az öt csillagokat, így verbálisan kell további minősítést adnom.
Ez az eddigi legjobb Buddhista könyv amit valaha olvastam. Elmélet, majd gyakorlat, egyértelmű iránymutatással. Nagyon örülök neki, hogy megvettem. Köszönet a fordításért is.
Külön szeretném megemlíteni a könyv minőségét, azaz a borító megtervezett, a betűtípus megfelelő, a kötés pedig a minőségével egyértelmű utalást ad arra az olvasó/felhasználó részére, hogy hosszabb távra tervezték az élettartamot.

Ezt hívom én megtervezett könyvnek.

VTX>!
Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje

Aki előtt eddig egyfajta misztikumként, ismeretlen humbugként állt a buddhista filozófia és annak tanai, az ezzel a könyvvel tisztázhatja a magában rejlő kérdéseket, és hatalmas önismeretre tehet szert, a mindennapokban való stressz teljes likvidálását érheti el. És ennél még jóval többet. Évekkel ezelőtt olvastam, de maradandó élményt adott.