Végül ​mindig az angyalok nevetnek (Ördögi angyalok 2.) 41 csillagozás

Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Vajon angyalok is eshetnek szerelembe? Bárcsak Vicky tudná a választ. Amióta a régi temetőben álló angyalszobor életre kelt a csókjától, azóta már semmi sem a régi. Ráadásul Vicky ezúttal nemcsak a szerelmi nyomozóiroda fellendítésén fáradozik, hanem mellette segít barátnőjének, Gloriának a sulibuli megszervezésében is. Ezenkívül túl kell valahogy élnie a szokásos családi káoszt, sőt tetejébe még életeket is kell mentenie. Az izgalmakat csak fokozza, hogy a csábító „ellenség” éppen az ő iskolájuknál bukkan fel, és hirtelen már Vicky legjobb barátnője is veszélybe keveredik!

Eredeti megjelenés éve: 2009

Egmont-Hungary, Budapest, 2009

Azrael (a Halál Angyala) · Gloria Tenner · Mr. Springsteen · Nathalie Coolage · Pru Cassady · Sally Cassady · Sigfrid Tenner · Victoria Cassady

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Ördögi angyalok 2

Ez a 2. rész ugyanolyan jó volt, mint az 1. és nagyon tetszett.
Újfent sajnálom, hogy kaszálták a sorozatot, mert szórakoztató, vicces, mégis komoly tartalommal is rendelkezett.
A szereplők ebben is nagyon aranyosak voltak, sok tini dolgot megoldottak. Barátokat kibékítettek, magányos szíveket egymáshoz irányítottak és Vicky is jól elvégezte angyali feladatait is.
Közben újból megbizonyosodhattam arról, hogy Vicky édesanyja a világ legjobb anyukája, mindenki ilyent szeretne magának. Az apja új felesége, meg keményen próbálkozik hogy magához ragadja a gyerekek feletti hatalmat, de a legrosszabb eszközökkel teszi, amitől igazi gonosz mostohaként viselkedik. A papa pedig egy akarat-nélküli papuccsá vált, és csak őrlődik a gyerekei és az új feleség csapdájában. De meg is érdemli, szerintem bánja már az egész feleségváltást.
Szóval jó volt és szívesen olvasnám a folytatást is, ha valamelyik kiadó kézbe venné a további részeket.

Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Kicsit unalmas ez a rész. Az előző sem volt az a túl izgalmas sztori, de élvezhetőbb volt, mint ez. Tetszett ez az angyalos dolog, meg a szívügyekben segítő Ördögi angyalok, de a második rész gyenge lett, kiszámítható és valamilyen szinten bugyuta is.
Izabellát (a mostoha anyát) egyszerűen utáltam, úgy érzem nem lehetne beleszólása abba, hogy mit csinál a mostoha lánya spoiler.
Prut (az igazi anyát) szerettem, mert kiállt a lányaiért.
Vicky apja meg az a tipikus papucsférj, ép ésszel nem tudom felfogni, miért nem védte meg Vicky-t Izabellával szemben. Izabella egy hisztis liba, egy ilyen nőt nem tudom, hogy lehet elvenni. :D Hogy őszinte legyek, a szereplőket spoiler nem szerettem meg, és a sztori lapos volt.

Sylvie23 P>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Hm nem írtam értékelést. Amit most pótolnom pokolian nehéz lesz, ugyanis ez egy nagyon rossz könyv volt, és legalább annyira felejthető is. Ezt is egy kihívás miatt olvastam el részben. Meg azért, mert sokan írták, hogy mennyire szeretik T. Brezina könyveit. Az első résznél mindent megpróbáltam, hogy megszeressem, de egyszerűen nem ment. Mindkét könyv a hihetetlen kategóriába tartózik, a hihetetlenül összecsapott, értelmetlen, kár fákat kivágni érte kategóriába. Semmiképp se fantasy, és szerencsére ez a címke nem is lett ráaggatva erre az angyalos, szobor csókolgatós könyvre. Mert igen, a főszereplőnk szobrokat csókolgat és ölelget. A lány családja még mindig kiveri nálam a biztosítékot, az anyjával és az ehető arckrémeivel együtt. Az egyetlen pozitívum akire emlékszem a szomszéd srác, aki főzött neki kaját. Mindenki álma egy ilyen pasi tizenévesen. :D Összességében ez a sorozat szörnyen vacak volt, garantált agyhalál mindenkinek aki elolvassa. Remélem soha többet nem lesz szerencsém T. B. könyvhöz, nem ajánlom senkinek.

Petrus601>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Az előzőhöz hasonlóan ez is aranyos volt, csak egyre több mindig kezdett idegesíteni. Egy-egy szóhasználat vagy valamelyik csaj Vicky, Nessa, Gloria viselkedése..
A befejezés viszont nem egy jó befejezés, kicsit félbehagyottnak tűnik. Következő részt kérek. Köszönöm! :D

DarknessAngel>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Emlékszem olyan 11-12 éves lehettem, amikor olvastam ezt a sorozatot és nagyon szerettem.
Mindig is szerettem az angyalokat és nagy szoborkollekcióm van otthon, ezért is szerettem bele ebbe a könyvbe. Ja, igen és persze azért is mert imádom Thomas Brezina írásait.

Nikii_Kovács>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Nem volt rossz. Szintén egyszeri olvasmány az első részével együtt. Nessa elég idegesítő. Gloria elviselhető. 'ő'-t azaz White-ot nem egészen értettem és valószínűleg örök rejtély lesz. Nincs vége se.. Hát na mindegy.

olaheniko>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

BEFEJEZETLEN! Először szimpatikus volt az első könyv vártam,a folytatást,de azt hiszem ennek még jobban kéne várni a végét.Elszomorítót.

emros>!
Thomas Brezina: Végül mindig az angyalok nevetnek

Jó volt a történet, csak sajnos nem tudom olvasni a folytatást. :P Azon gondolkoztam, hogy a könyvből hiányzik valami, és én ezt arra fogtam, hogy tinédzsereknek írta, ugyanakkor egy jól megírt könyv teljesen mindegy, hogy kiknek íródott, attól még ugyanolyan fenomenálisan élvezhetőnek kellene lennie minden korosztály számára. Ennyi a bajom a történettel.

Tinah>!

A nap mindig süt. Akkor is, ha eltakarja egy felhő.

Kapcsolódó szócikkek: Gloria Tenner
Tinah>!

Légy más, légy szabad, légy vad!

Kapcsolódó szócikkek: Pru Cassady
Tinah>!

Egy fiú, aki tud főzni! Ezt látnom kell!

Kapcsolódó szócikkek: Gloria Tenner · Marco Sayer
Tinah>!

Ha a legjobb barátnő nem akar tudni rólunk, az olyan, mint egy elérhetetlen szúnyogcsípés a hátunk közepén.

– Táncolj velem! Kérlek!
– Mit? A haláltáncot?

Kapcsolódó szócikkek: Victoria Cassady
Purpur>!

Ti, emberek szabad akarattal rendelkeztek. Senki sem kényszerít arra, hogy legyetek, hogy cselekedjetek, vagy hogy úgy éljetek, ahogy teszitek. Ez a ti döntésetek.

Tinah>!

– Varázsolni még nem tudok, sajnos. De gyakorlom – magyarázta mosolyogva.

Kapcsolódó szócikkek: Pru Cassady