Titkos ​rémkönyv 22 csillagozás

1x13 rémmese – 2x13 rémtipp – 3x13 talány
Max egy különleges és szörnyen rejtélyes könyvet kap születésnapjára, amelynek legtöbb oldala üres. Nem is sejti még, hogy azok a rémtörténetek, melyek rövidesen valóságosan megtörténnek vele, kerülnek majd rá titokzatos módon a könyv lapjaira. Megmenekül a múmia átkától, túléli a holtak vezette rémrepülést, kikerüli a hatalmas, emberevő fekete pók hálóját, megfejti a mindenhol megjelenő szellemarc, valamint a kísértetkastély titkát.

Egmont-Hungary, Budapest, 2007
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636284763 · Fordította: Marwarth Zsófia

KillerCat P
Thomas Brezina: Titkos rémkönyv

Ez a könyv nagyon aranyos! Semmi szédítő magasság,semmi szédítő mélység,egyszerűen szórakoztat és kikapcsol. Könnyű a nyelvezete,jók a kis mesék és abszolút kedvelhető a főszereplő is.

Evelin_Prokop
Thomas Brezina: Titkos rémkönyv

Jó kis könyv ez, mondjuk jobb lett volna, ha fiatalabb koromban kerül a kezembe, mert úgy még esetleg féltem volna és kipróbáltam volna egy-két trükköt.
Viszont, a végét azt nem értettem, és az is fura volt, hogy a többi történetnél nem írta le, Max hogy került bele az új környezetekbe, hanem egyszer csak ott volt, mintha nem is az ajándékához lenne köze.

Lahara ISP
Thomas Brezina: Titkos rémkönyv

Juj, ebből árad a kilencvenes évek kifelé! A sztori nem egy nagy durr. Mármint rémisztő, mondjuk nyolc évesen. Az illusztrációk sem egy nagy durr. És folyton megszakítások mindenféle baromsággal. De tényleg! Olvasom, olvasom, egyszer csak szöveg, aminek semmi köze a történethez. Ja, és még egy. Miért fordítják le a német ifjúsági regényekben a neveket magyarra? a Libabőr jobb.

Morgana
Thomas Brezina: Titkos rémkönyv

Csak arra emlékszem, hogy olvastam, ebben biztso vagyok… de hogy milyen volt? tetszett-e? Fogalam sincs, pedig 2-3 éve lehetett. Ez is azt mutatja, hogy nem valami maradandó olvasási élmény…

Beriniki
Thomas Brezina: Titkos rémkönyv

Ha valaki tinihorrort akar olvasni,inkább a Libabőr sorozat részeit ajánlom R.L.Stine-től…