Testvérek ​és más katasztrófák (Penny 22.) 27 csillagozás

Thomas Brezina: Testvérek és más katasztrófák

Ezek az idióták! Penny döbbenten mered szörnyű hajára. A testvérei kiszúrtak vele és lila festéket kevertek a samponjába. Mindjárt megérkezik a legjobb srác az iskolából, hogy elvigye egy előkelő partyra. De kiteheti-e így a lábát a házból? Ám Pennyt más gondok is foglalkoztatják. Három tigriskölyköt tettek az ajtajuk elé. Honnan jöttek az apróságok és miért akartak megszabadulni tőlük?

152 oldal · ISBN: 9788089381005 · Fordította: Bucsi Gabriella · Illusztrálta: Silvia Christoph

v_fru>!
Thomas Brezina: Testvérek és más katasztrófák

Thomas Brezina szerettette meg velem az olvasást,először a Fiúk kizárva! sorozatot faltam, majd a Penny sorozat lett az egyik kedvencem. Úgy gondolom, Neki köszönhető, hogy imádom az állatokat,2008-ban elkezdtem lovagolni, azóta már 2 lovam van és versenyezni is járok.
Örök hálám,Thomas! :)

Könyvtolvaj_96>!
Thomas Brezina: Testvérek és más katasztrófák

12-13 éves koromban imádtam a Penny sorozatot, mindegyik részét többször olvastam. Már előtte is szerettem olvasni, de ezzel a sorozattal más imádtam. Most újra kivettem a könyvtárból, nosztalgiának és egyszerűen még mindig imádom. Penny nagyon jó főszereplő karakter, akivel egy fiatal (lány) olvasó jól tud azonosulni és barátnőjének érzi.
Sajnálom, hogy a sorozatnak nincs nagyobb visszhangja, mert megérdemelné, és azt is nagyon bánom, hogy a könyvek csak használtan szerezhetőek be egy-két kivétellel, illetve, hogy a sorozat jó pár részét ki sem adták magyarul.
Mindenesetre biztos, hogy életem során még újra és újra el fogom olvasni a köteteket. :)

Eveline>!
Thomas Brezina: Testvérek és más katasztrófák

Nagyon-nagyon szeretem ezt a könyvet!^^
Mindig is Thomas Brezina lesz a kedvenc írom! <3

Bia001>!

– Köss barátságot és békét magaddal és a testeddel. Nézz a tükörbe, dicsérd meg magad és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! – mondta Moosburgerné. – Természetesen sportolj és légy fegyelmezett. Tanácsos a csokoládéval, fagyival és kólával csínján bánni. De, ne készítsd ki magad azzal, hogy állandóan elégedetlenkedsz. Ostobaság arra törekedni, hogy mások hasonmása legyél.Te egyedülálló vagy. Belőled csak egy van. Ha szereted magad, mások is szeretni fognak.

Penny sorozat · Összehasonlítás