Te ​vagy a kedvenc ellenfelem (Fiúk kizárva! 1.) 163 csillagozás

Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Egy váratlan vendég néha felér egy tragédiával! Hogy? Ezentúl egy család vagyunk? S Apu ráadásul odavan az új Anyuért… És az a csaj? Ezt nem gondolják komolyan, hogy a tesóm lesz!? És a többi gyerek? Brrr… Vagy mégis? A FIÚK KIZÁRVA! a legmulatságosabb könyvsorozat!

Eredeti mű: Thomas Brezina: Zwei allerbeste Feindinnen

Eredeti megjelenés éve: 2000

Egmont-Hungary, Budapest, 2005
154 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636282382 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2003
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636278458 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2002
154 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636277666 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek

Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Mikor még általános iskolás voltam, nagy kedvenc volt a lányok körében. Szinte mindenki ezt olvasta és szerette volna mindig megkaparintani a legújabb részeket. Az első részek nekem is megvannak.
Csak jó emlékeim vannak róla, mindig ábrándoztam, milyen is lehetne az élet egy saját házzal, egy ilyen cicával és egy csipetnyi mágiával.
Boszorkányok éjszakája kihívásra olvastam el és ennyi idősen is élvezhető volt, aranyos könyv, kedvem is támadt tovább olvasni a sorozatot az újraolvasása után. :)

klaraboglarka
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Aranyos kis konyv, kisebb koromban nagyon elveztem, bar nem tudom, most is tudnam-e . De nem biztos, hogy nekikezdenek, mert mar elolvastam. mindig szerettam a fiukkizarva konyveket.:)

Alessana
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Másodszorra is még mindig imádom.
Időkép a tini énemhez.

Juccimo
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Az egész sorozatról: Nem egy nagy szám, de 12 éves korom körül napi 3-4 kötetet simán elolvastam belőle :D Akartam én is külön házat, meg varázserőt… Az első részek nem rosszak, aztán a vége felé eléggé erőltetettek lettek, az utolsókat már nem olvastam, ki is nőttem belőlük.
Azért kis szívfájdalmam, hogy ezt az első részt kölcsönadtam a kis unokatesóimnak, aztán ők vagy lenyelték vagy nem tudom, mit csináltak vele, de sosem kaptam vissza :(

Adrienn1994
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Olyan jó érzés volt újra „ jelentéktelen” problémákról olvasni…:D Így 21 éves fejjel úgy döntöttem újraolvasom gyerekkori kedvenceimet, sőt beszerzem az egész sorozatot, hogy majd a lányom (remélem lesz lányom) is el tudja olvasni. Thomas Brezina még ennyi idősen is meg tudott nevettetni , sikerült újraélnem a gyerekkori problémákat (Most nem leszek a barátod szituáció) De szeretnék én is egy olyan hűtőt vagy sütőt, aminél csak gondolnom kell az ételre és már kész is van *.*

tundibrich P
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Ovis koromtól kezdve szerettem olvasni, de mióta egy barátnőm kölcsönadta ezt a könyvet, azóta lettem könyvmoly :) 12-13 éves kezdő molyoknak ideális olvasmány. Vannak benne családi konfliktusok, baráti konfliktusok, és egy kis varázslat. :)

Fay
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Ez a könyvsorozat nagy szerepet játszott abban, hogy megszeressem az olvasást, szóval én személy szerint nagyon szerettem. :)

rita_66
Thomas Brezina: Te vagy a kedvenc ellenfelem

Az egyik kedvenc könyvsorozatom kezdő része volt :) Nagyon szeretem, tervezem az újraolvasást :) Mindig is ilyen boszi akartam lenni (legalábbis amíg kisebb voltam), bár nem látom be, hogy akkor most hány évesek…

Evelena

– Jól jegyezd meg: amire szükséged van, az magától megtalál.

justafairytale

– Hogy csináltad? – tudakolta.
Tinka arcán győzedelmes vigyor suhant át. Megvonta a vállát és lazán csak ennyit mondott:
– Nem volt nehéz. Egyszerűen megkértem az ajtót, hogy engedjen be minket.

Evelena

(…) csokiszeleteket majszolgatott. Ha az ember egyszer elkezdi, nem tudja abbahagyni.

Alessana

Frank elképesztően lusta volt. Mint mindig, most is abban reménykedett, hogy a gabonapehely talán szíveskedik magától elkeveredni a tejjel.

justafairytale

Olyan volt a természete, akár egy nyári zivatar, ami után mindig kisüt a nap.

Nefelejcs000

-Köszi! – mondták a tölgyfának, majd kitört belőlük a nevetés.

Fiúk kizárva! sorozat · Összehasonlítás