Szépségkirálynő ​kerestetik! (Fiúk kizárva! 21.) 14 csillagozás

Thomas Brezina: Szépségkirálynő kerestetik!

A beharangozott szépségversenyre pont Lizi, Tinka „nekem-nyolc-hogy-mi-a-divat” testvére jelentkezik! A szerencsés nyertes jutalma egy fergeteges fotózás! De most komolyan: Lizi és a modellkedés? Ugyan már, esélye sincs! Elvégre Tinka a család bűbáj virágszála, ráadásul a boszitestvére már megint észvesztően furcsán viselkedik. Tetejébe még Schicketanz asszonyság is újra felbukkan a Kristály utcában! Csak nem vissza szeretné kapni a varázserejét? Tinka hatalmas kétségbeesésében még az ujját is megreccsenti… és ezzel csak még több káoszt kreál!

Szépségpötty-varázslat, boszitorna, féltékeny szélörvények… és óriási mulatság a legeslegjobb barátnőknek!

Eredeti megjelenés éve: 2011

Egmont-Hungary, Budapest, 2011
176 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633430873 · Fordította: Markwarth Zsófia · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek

Pikachu>!
Thomas Brezina: Szépségkirálynő kerestetik!

Ez is nagyon tetszett csak úgy, mint a többi! Rég vettem/olvastam már ezeket a könyveket, így hát mikor megláttam a boltban, hogy megjelent egy új, megvettem. Ebből a sorozatból nincs meg sok, ezt inkább a könyvtárból olvastam régen. Ezen a könyvön látszott is, hogy újabb kiadás, mert egy kicsit megváltozott az illusztráció. Imádom Lizi és Tinka kalandjait, jó volt megint elolvasni egyet. :)

DreamerGirl>!
Thomas Brezina: Szépségkirálynő kerestetik!

Nagyon tetszett, de a rajzok most valahogy „megújultak” benne ami elsőre egy kicsit fura volt, de a végére már szerencsére megszoktam :)

Fiúk kizárva! sorozat · Összehasonlítás