Ló ​a fürdőszobában (Penny 11.) 36 csillagozás

Thomas Brezina: Ló a fürdőszobában

Penny egy reklámfilm próbafelvételei során bekerül az utolsó körbe, s lelki szemeivel már látja magát a televízióban és a város összes plakátján. De vajon helyes döntés volt jelentkezni a válogatásra? Egy ideje névtelen telefonáló zaklatja és állatgyilkosnak titulálja, éjszakánként pedig egy ismeretlen ólálkodik a házuk körül…

160 oldal · ISBN: 9789639628090 · Fordította: Bucsi Gabriella · Illusztrálta: Silvia Christoph

MesóTesó>!
Thomas Brezina: Ló a fürdőszobában

Nagyon vicces. Ez a lány védi az állatokat, és elég sok van neki. Ebben a könyvben éppen egy pónilovat talál.
Ugyanakkor van egy bátyja és egy öccse, és ez mindig okoz némi zűrt. :)

SzBee>!
Thomas Brezina: Ló a fürdőszobában

Élmény újra feleleveníteni a gyermekkori történeteket! :)

Fanni_Dorottya>!
Thomas Brezina: Ló a fürdőszobában

Régebben nagyon szerettem a Penny-könyveket. Most is szívesen olvasom őket, de a így 16 évesen már nem nyújtanak akkora élvezetet, mint mondjuk 4 éve.
Ez a rész nagyon megrázott akkor és most is. Hihetetlen, hogy az emberek tényleg képesek ilyet tenni az állatokkal (illetve a rájuk bízott gyerekekkel). Örülök, hogy ezt a bandát végül sikerült lebuktatniuk, de attól még sajnos tudom, hogy sokan vannak, akik kínozzák az állatokat, és senki nem szól róla.

Joditti>!

Fantasztikus, hogy egészen reménytelen helyzetekből milyen klassz dolgok nőhetnek ki. A legfontosabb az, hogy azt tegyük, amit helyesnek és jónak találunk, és álljunk is ki mellette. Ez a legjobb út, még ha göröngyös is.

Penny sorozat · Összehasonlítás