Kalandok ​múzeuma – Ki fejti meg a Leonardo-kódot? 4 csillagozás

Thomas Brezina: Kalandok múzeuma – Ki fejti meg a Leonardo-kódot?

Gyere velünk a Kalandok Múzeumába! Itt titokzatos és rejtélyes események történnek. Meglepő dolgokat tudhatsz meg a híres Leonardo da Vinciről, életéről és felfedezéseiről, amelyek mély benyomást tesznek majd rád. Hogyan? Találd ki, és látogasd meg a nagy Mestert műtermében, rántsd le a leplet sötét titkáról, és éld át fantasztikus felfedezéseit.

Leonardo da Vinci, aki 1452. április 15-én született, nemcsak rajzolni és festeni tudott, hanem szobrász, építész, muzsikus, természettudós és mérnök is volt egy személyben. Titkai is voltak, amelyeket megismerhetsz ebből a könyvből.
Pablo október 22-én született egy üres képtartó ládában, két régi, nagyméretű festmény között, szereti a festéket és a vásznat, s a mancsával fest. Imádja az édességet és ő lesz a vezetőd ebben a kalandban.

Euromedia Group Hungary, Budapest, 2006
112 oldal · ISBN: 9639678023 · Fordította: Szegedi Eszter · Illusztrálta: Laurence Sartin

NySara95>!
Thomas Brezina: Kalandok múzeuma – Ki fejti meg a Leonardo-kódot?

Igazából öcsém kapta, de ő nem lelkesedett érte, én viszont nagyon büszke voltam magamra, hogy egy nap alatt kiolvastam, és megfejtettem. Mindig is szerettem az olyan könyveket, amiket nem csak olvasni kellett (pl. Brezina más sorozata a titkosírásokkal), szóval ez is vitte a pálmát :D