Boszik ​az iskolapadban (Fiúk kizárva! 7.) 108 csillagozás

Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Használati utasítás lányok részére:Kezdődik a suli. Nem is akármilyen, hanem a boszorkány… Rengeteg taps boszi módra, vadonatúj varázsigék, eleddig ismeretlen főzetek. Az iskolában emellett Tinka indul az osztálytitkár választáson, amiben Lizi lelkesen segíti őt. Sajnos… Otthon szokatlan helyzetek adódnak a megszokott lekötöttségű családban, amit ezúttal egy őrmester szigorú nagymama felbukkanása is megbolygat. Vajon a lányoknak sikerül helytállnia ennyi zavaró tényező mellett is?(Srácok figyelem! A könyv olvasása fiúknál pattanásokat okozhat!)

Eredeti megjelenés éve: 2003

Egmont-Hungary, Budapest, 2007
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636286675 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2005
160 oldal · ISBN: 9636282234 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2004
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9636280045 · Fordította: Zsidányi Lilla

Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Nagyon tetszett. Szinte az egészet végignevettem. Izgalmas volt mert néha szinte lehetetlen feladatokat kaptak, illetve csináltak! ;) Töbször fogom elolvasni!

Regike9
Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Hú ez a könyv nagyon jó ugyannolyan szinten teszik mint a többi Fiúk kizárva ! Könyv ( amit olvastam) Mindenkinek csak ajánlani tudom

Doro8
Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Annak idején imádtam, kézről-kézre jártak a sorozat kötetei az osztályban. Eseménydús történet szerethető karakterekkel. Ha egyszer lesz kislányom, biztos a kezébe adom.

nagyon_zöld
Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Évekkel ezelőtt az egész sorozatot elolvastam. Egyszerűen imádtam!:) Sokáig arról álmodoztam, hogy egyszer nekem is lesz egy boszorkányházam, egy gyönyörű fekete macskával. <3

Sara_Harka
Thomas Brezina: Boszik az iskolapadban

Hát én ezekből elolvastam vagy százat. Gondolom ez mindent elmond.

MesóTesó

-Milyen nap van ma?-kérdezte Lizi mostohatestvérét, Tinkát, miközben akkorát ásított, akár egy víziló.

MesóTesó

-Mai naptól kezdve már nem csak a házatokban, hanem házon kívűl is bárhol varázsolhattok!-jelentette ki Aurélia.
-Mintha eddig nem varázsoltak volna házon kívül….-kuncogott Eduárd.

Nikoletta_Moldovan

A nappaliban függött egy kép,a cicát ábrázolta,amikor az még nem volt láthatatlan. A szőre akkoriban vörös színű volt,a szeme pedig zölden csillogott. A mancsai fehéren virítottak,akárcsak farkának hegye és a végony csíkok a vörös bundáján.

Boszorkányház

Fiúk kizárva! sorozat · Összehasonlítás