Az ​a boszorkányos szerelem! (Fiúk kizárva! 3.) 134 csillagozás

Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem! Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

A fiúk mind őrültek – Tinka és Lizi egyetértenek ebben. Ám ez egy csapásra megváltozik, amikor Márk, az új fiú az iskolába érkezik. Tinkát mintha kicserélték volna: ezentúl számára minden csak a srác körül forog. Lizi teljesen ki van akadva! Hogyan veszítheti el Tinka ennyire az eszét? Elhatározza, hogy egy egészen különleges szerelmi varázslatot eszel ki. Ennek azonban mindenféle kiszámíthatatlan következményei lesznek…

Eredeti megjelenés éve: 2001

Egmont-Hungary, Budapest, 2010
156 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636297473 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2008
156 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636288846 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek
Egmont-Hungary, Budapest, 2007
156 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636286293 · Fordította: Zsidányi Lilla · Illusztrálta: Betina Gotzen-Beek

Adrienn1994
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Első szerelem…első csetepaté a szerelem miatt.( Nem…soha nem volt benne részem. Ahogy olvastam még jó, hogy kimaradt az életemből. Épp elég „hidegzuhany ” ért, legalább elmondhatom magamról, hogy ez kimaradt.) Nagyon aranyos történet volt, főleg a fiatalabb testvérek összetartása a végén. A könyvnek volt még egy nagyon érdekes tanulsága, amit nem lehet eleget hangoztatni manapság: Mindenki úgy a legszebb, ahogy Isten, a természet , vagy apu és anyu megalkotta (kinek mi a szimpatikus)!

Cholito
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Bizony nehéz az élet, ha egy boszorkány szerelmes! Nem voltam még boszorkány, de tudom, hogy a szerelem mindig megnehezíti a dolgokat! :)

holdpillango
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Valamikor 2002 táján kaphattam az első Brezina-könyvet anyukámtól. Onnantól mindig a sorozat köteteit vettem meg a spórolt pénzemből, illetve a könyvtárba is ezért kezdtem el újra járni, hogy kikölcsönözhessem a többit, amelyeket nem sikerült megszereznem.
Nagyon kedveltem ezeket a történeteket, a két veszekedő boszi igazán a szívemhez nőtt. Azt gondolom, ők is nagyban hozzájárultak ahhoz – Harryék mellett –, hogy megszeressek olvasni.
A könyvtárostanári gyakorlatom alatt gyakorta ajánlottam a betévedő lányoknak, és ők is ugyanúgy megszerették, ahogy az ő korukban én.

Regike9
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Ez a könyv egy igazi jó boszis szerelimi életről szól!

lonely15
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Két lány, akik nagynak hiszik magukat – közben alig idősebbek tizenkét évnél…

PUjszászi
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Imádtam ezt a könyvet, kb. 13 éves voltam, mikor megkaptam a szüleimtől. Ez volt az első könyv, amit igazi, nagy örömmel olvastam. :)

Sara_Harka
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Hát én ezekből elolvastam vagy százat. Gondolom ez mindent elmond.

F_Dóra
Thomas Brezina: Az a boszorkányos szerelem!

Tinka és Lizi világát a mai napig imádom, pedig 14 éve vettem először a kezembe a sorozatot.
Ez a rész is jól sikerült szerintem, bár haragudtam Lizire, sokszor nagyon önző tud lenni

Fiúk kizárva! sorozat · Összehasonlítás