Amadeus, ​az ufo (Térdnadrágos detektívek klubja / A Knickerbocker banda 2.) 15 csillagozás

Thomas Brezina: Amadeus, az ufo

Axel nagymamáját salzburgi házában egy szörnyűséges zöld színű lény tartja rettegésben. Talán egy földönkívüli? Az utóbbi időben több ízben láttak ufókat a város fölött. A Knickerbocker-bandát egy forró nyom a lerobbant kriptába vezeti…

Eredeti cím: Ein UFO namens Amadeus

132 oldal · keménytáblás

Bee_bookworm>!
Thomas Brezina: Amadeus, az ufo

Haha, gyerekkoromban odavoltam ezért a négy gyerekért (bár én a Térdnadrágosok kalandjait olvastam). Axelbe fülig bele voltam zúgva és most elképesztően fura volt megint találkozni. Én több, mint 10 évet öregedtem, mióta elváltunk, ők meg még mindig 9-13 évesek. Jó volt megint velük nyomozni.

Gerhard>!
Thomas Brezina: Amadeus, az ufo

A 4 Knickerbocker minden rejtélyt megold ha kell. Ezúttal kicsi zöld űrlények után kutatnak, és ha már ott vannak, megismerik Salzburgot is.

Brezina hozza a tőle megszokottat, de a cselekmény sajnos nagyon a végén bontakozik ki, a sztori a könyv kb 3/4-éig nem is nagyon halad előre. Már már azt hittem, hogy nem fog történni semmi. Szerencsére tévedtem.

Nem rossz ifjúsági regény, de már olvastam jobbat is. Az biztos, ha Brezináról van szó, akkor biztos nem ez a könyv fog eszembe jutni.

Térdnadrágos detektívek klubja / A Knickerbocker banda sorozat · Összehasonlítás