English ​for Everyone: Üzleti angol 1. munkafüzet 1 csillagozás

Önálló tanulásra
Thomas Booth – Trish Burrow: English for Everyone: Üzleti angol 1. munkafüzet

Az English for Everyone kurzus azoknak szól, akik tanári közreműködés nélkül szeretnének angolul tanulni. Az üzleti angol nyelvkönyvekkel és munkafüzetekkel elsajátíthatjuk azokat az alapvető angol kifejezéseket és nyelvtani szerkezeteket, amelyekkel különböző munkahelyi szituációkban találkozhatunk. Az 1. szint a Közös Európai Referenciakeret (KER) A2 alapszintjétől a B1 küszöbszintig terjedő tudásanyagot fedi le. A munkafüzetben több száz feladatot találunk a hozzájuk kapcsolódó hanganyaggal, amelyek segítségével gyakorolhatjuk a ismertetett szókincset és nyelvtant.

Eredeti cím: English for Everyone: Practice Book Level 1 Business English – A complete self-study programme

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: English for Everyone HVG Könyvek

HVG Könyvek, Budapest, 2020
176 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633048863 · Fordította: Weisz Böbe · Illusztrálta: Gus Scott, Michael Parkin, Edwood Burn

Hrszcpds>!
Thomas Booth – Trish Burrow: English for Everyone: Üzleti angol 1. munkafüzet

Nem találtam benne kivetnivalót. Tudtam, hogy mit keresek és miért keresem. Pont azt sikerült megvennem és végig gyakorolnom. Szerintem király módszer a nyelvtanulásra és nagyon sok a hanganyag, ami elérhető hozzá a honlapon ingyenesen. Mindenképp ajánlom olyan angolul kevésbé tudóknak, akik elszeretnének mozdulni a hétköznapi nyelv ismeretétől a business szókincs irányába. A feladatok, helyzetek benne nekem tetszettek. Hasznos munkafüzet volt.