Kőkemény ​kőkorszak 32 csillagozás

Terry Deary: Kőkemény kőkorszak

A Kőkemény kőkorszak fejen vág a bunkójával és visszavonszol azokba az időkbe, amikor az ember még barlangokban élt, vadállatokra vadászott és nem ismert illemszabályokat.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rrrettentő töri Egmont-Hungary, Könyvmolyképző

Egmont-Hungary, Budapest, 2000
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636274169 · Fordította: Békési József · Illusztrálta: Martin Brown
Egmont-Hungary, Budapest, 1999

Sydney>!
Terry Deary: Kőkemény kőkorszak

Nem tudhatom, ahogy nagyon más sem teljes bizonyossággal, hogy milyen lehetett a kőkorszak, de ezután a könyv után sem lettem sokkal okosabb. A könyv érdekes volt, viszont a rengeteg kőkör és Stonehenge miatt a végén már unalmas volt.

Sceurpien I>!
Terry Deary: Kőkemény kőkorszak

Egy rrrettentő töri rész. Ez mindent elmond.
Ctrl+C, Ctrl+V

lonely15>!
Terry Deary: Kőkemény kőkorszak

Tényleg durva volt. De nagyon érdekes, főleg az ősemberek vadászati szokásai.

pelikanbence>!
Terry Deary: Kőkemény kőkorszak

Mindig is imádtam ezt a sorozatot ! :) 2000-ben kaptam csak úgy ! :) Vicces ugyanakkor elég sokat tanultam belőle és sokat is tudtam annak idején történelem órákon mesélni ennek a sorozatnak köszönhetően. :) Ez a kötet az őskort mutatja be viccesen és sok érdekességet is megtudtam szokásokról és hitvilágról. IMÁDOM EZT A KÖNYVET !!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))