Sötét ​napfény (Vágtázó Fantom 3.) 16 csillagozás

Terri Farley: Sötét napfény

Amikor Sam egy agyonkínzott lovat kiment a lótolvajok karmai közül, tudja, hogy helyesen cselekszik. De a karám már megtelt, és az aszály azzal fenyeget, hogy a meglévő jószágoknak sem lesz elég fű. Ráadásul apja szigorúan meghagyta, hogy nem fogadhat be új musztángot. És ha ez még nem lenne elég, a kanca ijedős, és irányíthatatlan a lótolvajok kegyetlen bánásmódjának köszönhetően. Vajon képes lesz Sam arra, hogy megszelídítse a rémült musztángot?

Könyvmolyképző, Szeged, 2011
230 oldal · ISBN: 9789632454108 · Fordította: Acsai Roland

Destinee>!
Terri Farley: Sötét napfény

Az előző kötetek után ez is bővelkedett izgalmakban. Az ellentétes viszonyok és nem várt fordulatok végig izgalomban tartottak. A szereplőkről még most is sok-sok új, eddig rejtett tulajdonság derült ki. És persze imádtam a lovas részeket! :D

Tatjana_Larin>!

– Sosem találnád ki, mit hallottam! – kezdte Sam, de ijedten hápogva gyorsan elhallgatott.
– Ugyan mit? – kérdezte egy férfi, közvetlenül Jake háta mögött. Széles, szeplős arca volt. Sam azonnal felismerte.
Lester volt az.
Jake idegesen hátrapillantott. De Sam agya gyorsan járt. Kacagva Jake dereka köré fonta a karját.
– Ha megbocsát, ez magánügy. – suttogta. – De ha annyira tudni akarja, azt hallottam, hogy Renóban tizenhat évesen is házasságot lehet kötni. Hát nem nagyszerű, szerelmem? – kérdezte Jake-től.

208. oldal, Tizenhetedik fejezet

Destinee>!

Fantom megállt, és egyik mellső lábát épp felemelte, amikor észrevette Samet. A lány tisztán látta, ahogy a ló orrcimpái kitágulnak, aztán pedig megrázkódik, mint aki eldöntötte, hogy megbízhat a lányban.

Vágtázó Fantom sorozat · Összehasonlítás