Egérke ​enciklopédiája 23 csillagozás

Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

A ​tehénke azt mondja, mú, a kutyus pedig, hogy vau-vau. Hmm. Uncsi? Uncsi. Indulj inkább felfedezőútra Egérkével! A földalatti üreg apró barna lakója mesélő és kutató egyben. Barangold be vele az erdőt, a halastó környékét, a veteményeskertet és a gyümölcsöst! Jegyezd fel, mit eszik a vízicickány, ki lakik az öreg tölgyfa odvában, hogyan énekel hajnalban a búbos cinege! Ne hagyd otthon a búvárszemüvegedet és a békatalpakat sem! A segítségeddel elkészülhet Egérke enciklopédiája. És ami azt illeti, ki ne akarná megtudni, ki mondja azt, hogy: zitt-zitt-zitt-zitt- szett-szett-szett-csatt-csiterídia?
Egérke enciklopédiáját számítógépes vagy mobilalkalmazásként is letöltheted a https://egerkeenciklopediaja.circusatos.com/ honlapról. De keresd inkább kint a természetben!

Tereza Vostradovská nagyformátumú könyve fordulatos történeten és játékos feladatokon keresztül ismertet meg a közvetlen természeti környezet titkaival és meséli el az iskolai környezetismeret óra… (tovább)

Tagok ajánlása: 4 éves kortól

Csirimojó, 2018
50 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786150016283 · Fordította: Peťovská Flóra · Illusztrálta: Tereza Vostradovská

Bea_Könyvutca P>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Az Egérke enciklopédiája című könyv főhőse az erdőben gyűjtögeti magának a télire valót, bár szeret teázni is, és mellé citromos kekszet rágcsálni. Szereti az enciklopédiákat, és kekszrágcsálás közben szívesen merül bele bármilyen témába, imád új ismereteket magába szippantani.

Gyönyörű könyv, nagyon szép illusztrációkkal, aranyos történettel és sok új ismerettel. Biztos, hogy a gyerekek kedvence lesz, mert annyi nézni- és keresnivaló van benne, hogy hosszú időre leköti a kicsik figyelmét. A természet szeretetére, és az állatok védelmére hívja fel a figyelmet ez a vicces és tartalmas könyv.

Bővebben: http://konyvutca.blogspot.com/2018/10/egerke-es-furda-b…

Szávitrí P>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Nagyon szép könyv, kis természetbúvároknak remek olvasmány lehet. Az a fajta könyv, amit gyerekkoromban sokat lapozgattam volna. Szerintem több ismeretet is elbírt volna, ha már ilyen nagy.

Gabriella_Balkó >!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Nagyon helyes mese a természetről. Egérke felfedezi az odúja környékén, hogy milyen állatok élnek ott, milyen növények nőnek, stb. Az olvasót is erre ösztökéli. A netes alkalmazást nem néztem, de biztos az is jó.

Csirimojó, 2018
Sicc>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Nem olvastam el töviről hegyire, de amit igen, azt nagyon bírtam! Gyönyörű illusztrációk, sok-sok érdekesség, tudnivaló, böngészési lehetőség! Csak ajánlani tudom a kis tudóspalántáknak.

art3mis>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Nagyon szép, aranyos könyv, a gyerekek rengeteget tanulhatnak belőle a természetről, sőt, még arra is ösztönöz és ad tippeket, hogyan álljon neki az ember maga megfigyelni, tanulmányozni a természetet maga körül. Az oldalak szép színesek, rengeteg nézegetnivalóval, apró részlettel. A szövegek sem hosszúak, mégis sok tudnivalót gyűjtenek össze.

Vörös_Brigitta>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Leginkább a 3 (májusban 4) éves fiamat kötötte le, de a két hónap híján 7 éves is figyelt időnként. Hosszabb időn át nézegettük, mindig amit a gyerkőc kért. Igazán kedvesek az illusztrációk, és az ismereteket is jól összeszedték benne. Jó kis beszélgetős, nézegetős könyv.

alighitted>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Imádnivaló illusztrációk, sok hasznos tudnivaló, és még saját alkalmazás is van hozzá!

KNW I>!
Tereza Vostradovská: Egérke enciklopédiája

Aranyos ötlet, meg érdekesek az efféle könyvek a kicsiknek, de engem rettentően zavar ez az óriási formátum :(