Let's ​Get Textual – Légy merész! (Text 1.) 46 csillagozás

Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Egy téves számból többnyire nem is lesz több, pillanatok alatt elfelejted. Nem kezdesz az illetővel se csetelni, se flörtölni. Nem ő az első gondolatod ébredéskor, vagy az utolsó elalvás előtt… És tutira nem beszéled rá, hogy vegyen egy kiskecskét.
Mert az fura lenne.
Zach Hastings és én fülig merülünk a téves hívását követő mizériába, és nem követjük a szabályokat.
Én nem keresek szerelmet, Zach pedig egyértelműen mellétárcsázott, de…
…talán mégis célba talált a szívemben.

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

320 oldal · ISBN: 9789635613724 · Fordította: Szarvas Szilvia
320 oldal · ISBN: 9789632459141 · Fordította: Szarvas Szilvia
320 oldal · ISBN: 9789632459158 · Fordította: Szarvas Szilvia

Hddorka P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Értem már, hogy akik olvasták ezt a könyvet, miért vannak oda érte ennyire. Imádtam kecskéstől mindenestül, mert igazából napját nem tudom, hogy mikor nevettem egy könyvön ennyit. Vicces kis romantikus történet, könnyed humoros sztori minimális drámával, ami néhány kellemes órát fog nyújtani.
A történet már önmagában is érdekes volt, amit csak tetéz Delia humoros és laza stílusa. Na és ott van Zach is. Imádtam, hogy ennyire kocka. Ugyanakkor szerettem a stílusát, az sms szövegeit, ja meg a Mordekáros alsóját :))
A szereplők mind egytől egyig külön egyéniségek és emiatt még szerethetőbbek.
A borító egyesek számára megtévesztő lehet. Úgymond semmi köze a történethez. Nem az erotika uralja a könyvet, mint ahogy azt első ránézésre gondolhatjuk. Annyi van benne, amennyi pont kellett. Mondjuk én örülök, hogy megtartották az eredeti borítót, mert nekem nagyon bejön. Bár egy cuki kiskecske a srác kezében a borítón, na az lett volna az igazi.
Szerettem olvasni, így mindenkinek csak ajánlani tudom! Számomra az idei év leghumorosabb könyve.

Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Egyszerűen fantasztikus a könyv! Imádom! Zach egy cukorbomba! Bébikecske?! Szóhoz se jutok! Nekem kell egy Zach!Annyira jó, hogy nem a szokásos sablon módon ismerkednek meg. A szarkazmusuk, a humoruk végig fent tartotta az érdeklődésemet. Néhol hangosan felnevettem.

csfannie P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

"Egy kis humorra és kikapcsolódásra vágysz? Ez a te könyved!
Ha kíváncsi vagy, hogy mi sülhet ki egy téves hívásból, két humoros szereplőből, egy kiskecskéből és egy csipetnyi romantikából, akkor ne habozz, emeld le a könyvespolcról és állj neki olvasni! Nem kell nagy elvárásokkal nekiindulni, a történet lendületes, és az olvasó is egyre többet akar majd kapni Delia és Zach csevegéseiből.
Plusz jótanács: ne tévesszen meg a borító, egyáltalán nem illik a cselekményhez."

Bővebben:

Aninaa P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Háááát… Ez elég fájdalmas volt… az elején még azt hittem jó lesz, aztán megindult a zuhanás. Sajnos annyira szürreális az egész, hogy nagyon vártam, hogy végezzek vele. Nincs kidolgozva, nincs felépítve. Nem ismerjük meg a szereplőket csak eléggé felszínesen, az alapján pedig nagyon idegesítőek és fárasztóak. Erőltetett és unalmas. Hiába tűnik könnyednek a történet, nekem mégis nyögve-nyelős volt. Kár érte, mert ígéretesnek tűnt, de nagy csalódás lett.

ancineni P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Ez egy habkönnyű történet, humoros, aranyos, egyáltalán nem kell komolyan venni. Nagyon gyorsan lehet vele haladni, néhány órára elhatárolt a külvilágtól, és ez volt a célom.
A két főszereplő szimpatikus. Zach és Delia mindketten kissé dilinyósak, és aranyosak. Jókat lehet derülni a szócsatáikon, a reakcióikon. A vigyor állandó tartozékom volt az olvasás alatt.
Ez mindenképpen a te könyved, ha valami könnyűre vágysz, ki akarsz kapcsolni a mindennapokból, mélyebb tartalom nélkül.
Kíváncsi vagyok Zoé történetére is.

Detty77 >!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Nagyon tetszett!!! Nincsenek véletlenek… azt hiszem, ezt a közmondást ez a történet is megerősíti.
Két nagyon szimpatikus és szerethető főszereplő, akik egy „véletlennek” köszönhetően egymásra találnak. Imádtam az üzenetváltásaikat, humorosan és szórakoztatóak voltak. Delia egy visszahúzódó, kis kuckolós lány, aki szívesebben ül otthon és netflixezik, rátalál egy kockára, aki nem Zachary, „csak” Zach. A randijuk, a helyek, ahova Zach elviszi Deliát… imádtam. Egymásnak voltak/ teremtve! Zach Titanic szülei :) kész…. spoiler Shep… micsoda egy off. Egy nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtó, szenvedélyes, érzelmes történet volt. A cím magyar fordításával nem voltam kibékülve, de ez mit sem vett le az olvasási élvezetből.
Nagyon várom a folytatásban Zoe történetét.

Barbara_Szitás P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Könnyed,vicces és szerethető olvasmány.. szerethető karakterekkel!! :)

Sose lehet tudni, hogy egy véletlen cselekedet mihez vezet! Zach, aki megmutatta, hogy nem minden kocka pasi „kocka kinézetű”, és Delia , a maga módján bohókás egyetemi lány, aki imád enni! Szerintem tökéletesen illettek egymáshoz, jókat mosolyogtam,mikor húzták egymás agyát .. hiszen ez is egy jó kapcsolat fontos eleme! :D

Kiváncsian várom a folytatást..Zoe részéről!! :)

baba03 P>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Egyszerűen imádtam. Könnyed, vidám történet, nagyon szimpatikus szereplőkkel. Nem mindennapi Zach és Delia megismerkedése. Én nagyon bírtam, hogy hetekig szinte csak üzengettek egymásnak, szinte láthatatlanul váltak egymás életének a részévé és fontossá egymásnak. Zach még egy cuki kiskecskét is vett. :-) Nagyon jó párost alkottak, imádtam a szócsatákat, nemcsak Delia, de az én napom is feldobta. Végigmosolyogtam az egész könyvet. Zach szülei is szuper fejek, bár a mostohatesót én is meggyepáltam volna. Kicsit mérges is voltam Deliára, hogy minden kétség nélkül spoiler, de szerencsére hamar megoldódott a probléma és egy nagyon vicces kecskerablást is olvashattam miatta. :-)
Részemről jöhet a következő könyv, az írónő megvett magának.

anitaa8>!

IMÁDTAM!
Annyira jó végre tényleg olyan történet olvasni amiben nem multi milliárdos férfi és szuper dögős nő van hanem természetes normális életet élő emberek!
Emellett nagyon vicces jókat lehet nevetni!
Vàrom a következő részt…

magyari_betty>!
Teagan Hunter: Let's Get Textual – Légy merész!

Vicces, fordulatos könyv. Sokat nevettem rajta, tetszett az a nem mindennapi helyzet ahogyan indult a cselekmény. Tetszett Zach kitartása, viszont spoiler Szerethetőek a karakterek pontosítok, a legtöbbje és kíváncsian várom a folytatást.

Könyvmolyképző KU>!

– Hogy is engedhettelek el?
– Ki tudja? Különösen érthetetlen, mivel van egy hatalmas fa…
Kezemet a szájára csapom.
– CALEB!
Lehámozza az ujjaim, közben úgy vigyorog, mint a világ ura.
– Mi van? Azt akartam mondani: „hatalmas fafaragókészletem”!

Könyvmolyképző KU>!

– Meg kell ígérned, ha bármi – és tényleg bármi – történik, ha attól félsz, elárultalak, ha attól félsz, nem az vagyok, akinek hiszel, kérdezz meg. Ne vádaskodj, ne gurulj be! Beszéljünk róla! Meg fogjuk oldani.

Könyvmolyképző KU>!

Ahogy felébredtem, kezem lesiklott telt kebleim között, át lapos hasamon, és az érintéstől libabőrös lettem. Csak fehér pamutbugyimat érintve döntöttem el, hogy abbahagyom, mert NEM FOGUNK CSETSZEXELNI, TE PERVERZ.

Amaryll87 P>!

Én: VETTÉL NEKEM EGY MOSOLYGÓ BÉBIKECSKÉT?
Zach: Nem, én vettem MAGAMNAK egy mosolygó bébikecskét.
Én: Szóval…vettél nekem egyet?
Zach: Kecskusz az ENYÉM.

Amaryll87 P>!

– Megmondtam nekik, hogy te vagy a bébikecském anyukája, de nem tudom, hogy ők is olyan viccesnek találták-e, mint én.

csfannie P>!

Én: OMG, miért is engedtelek be az ágyamba?
Zach: Mert Harry Potteres alsógatyám volt!

Amaryll87 P>!

Én: KÜLDTÉL NEKEM EGY MOSOLYGÓ KECSKE KÉPET!
Én: Hivatalosan is te vagy a valaha volt kedvenc emberem.

Amaryll87 P>!

Én szeretek otthon kuporogni a kanapén, körbevéve gyorskajával. Kötök, az isten szerelmére! Nem vagyok vad. Nem vagyok zárkózott, de nem vagyok mértéktelen sem. Szeretek unalmas lenni. Ez… Kényelmes.

Amaryll87 P>!

– Egy csődör vagyok, tudom – vigyorgott. – Nagyszerű, hogy végre találkozunk, Delia.