Út ​a sikerhez (Cinnfordi kalandok 7.) 25 csillagozás

Tea Stilton: Út a sikerhez

Hogy kik Tea Angyalai? Öt rendkívüli egérlány, akik a Cinnford Egyetem és Szakiskola hallgatói a Bálna-szigeten. Vidám és szórakoztató kis csapatot alkotnak. Mindannyian újságírók szeretnének lenni! Az élet Cinnfordban rendkívül izgalmas: barátságok és szerelmek szövődnek, de a lányoknak kisebb viszályokkal is szembe kell nézniük…

Út a sikerhez
Az egyik leghíresebb zenekar: az Észveszejtő Cincogás tagjai Bálna-szigetre érkeznek. Amikor Cincsilla tanárnő bejelenti, hogy egy cinnfordi diákokból álló előzenekar nyitja majd meg a koncertet, kitör a mindent elsöprő lelkesedés.

Alexandra, Pécs, 2017
118 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633571699 · Fordította: Túri Zsuzsanna · Illusztrálta: Alessandro Muscillo, Barbara Pellizzari
Alexandra, Pécs, 2013
118 oldal · ISBN: 9789633571699 · Fordította: Túri Zsuzsanna · Illusztrálta: Barbara Pellizzari, Alessandro Muscillo

vudura06>!
Tea Stilton: Út a sikerhez

Ez a rész is nagyon tetszett. :) A lányok megmutatták, hogy a barátságuk mindennél fontosabb. <3 A zene mindenki életében fontos szerepet játszik, és ez így van a lányokkal és minden szereplővel a könyvben. spoiler

Polyák_Margit P>!
Tea Stilton: Út a sikerhez

Igazán lázban égtek a fiatalok, hog elnyerhessék az előzenekar helyét. Aranyosak voltak.

Zsuzsi_Molly>!

Cinnfordi kalandok 7. rész

Bálna-szigetet meglátogatja az Észveszejtő cincogás nevű együttes akinek egyik front embere Cincsilla tanárnő egykori kedves barátja. A tanárnő olyannyira várja már a találkozást, hogy kissé szétszórt lesz, amit Tea Angyalai észre is vesznek rajta.
Az iskola megszervez egy válogatást, ahol kiválasztanak egy jelentkező csapatot, akiknek abban a megtiszteltetésben lehet részük, hogy az Észveszejtő cincogás elő zenekara lesz a koncerten.
Természetesen a hallgatók nem tétlenkednek, hamar megalakulnak az együttesek, elindulnak a próbák, … Vanília csapata Tea angyalainak kiválasztott dalát kezdték el próbálni, így új dalt kellett találniuk, ami nem tűnik egyszerű feladatnak.
Vanília mindent elkövet, hogy Ő és csapata legyen az előzenekar.

… Sok-sok keveredés-kavarodás után kiderül, hogy a dalszöveg kitől is származik vagy inkább ki az akitől biztos nem származik?!

– - – - – - – - – - – - –
Milyen fura, hogy kedvelünk valakit, s ahelyett, hogy Vele beszélnénk meg a dolgokat, Őt hallgatnánk meg, inkább mindenki másnak hiszünk, mással beszélünk, így lehet, hogy életünk nagy pillanatától / lehetőségétől fosztjuk meg magunkat. Ne féljünk beszélni a másikkal.

Alexandra, Pécs, 2013

Anne_White>!

Ennek a kalandnak köszönhetően bizonyságot szereztek arról, hogy az igazi barátság nem ismer akadályt, és elkíséri őket bármilyen úton, legyen az akár… a sikerhez vezető út!

Anne_White>!

Te és én különbözőek vagyunk, ez azonban nem jelenti azt, hogy ne lehetnénk barátok!

Cinnfordi kalandok sorozat · Összehasonlítás