Tea ​Angyalai Budapesten 11 csillagozás

Tea Stilton: Tea Angyalai Budapesten

Képzeljétek, Pamela és Shen bejutott a Nemzetközi Táncverseny döntőjébe! A rangos megmérettetésnek egy gyönyörű város, Budapest adott otthont, és mi alig vártuk, hogy bebarangoljuk. Ám amikor a döntő előtt Máté, a magyar versenyző rejtélyes módon eltűnt, tudtuk, hogy a városnéző túránk kicsit izgalmasabb lesz, mint terveztük. Nyomoztunk a János-hegyen és a belvárosban, bolyongtunk a Budavári labirintusban, kiruccantunk Szentendrére, kifújtunk magunkat a Gellért fürdőben, és megkóstoltuk a helyi ételkülönlegességeket… Budapest elképesztő kalandokat tartogatott számunkra!

Eredeti megjelenés éve: 2019

Kolibri, Budapest, 2021
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634376903 · Fordította: Varsányi Szabolcs · Illusztrálta: Valentina Grassini, Valeria Cairoli, Giuseppe Facciotto, Valeria Brambilla, Chiara Balleello, Barbara Pellizzari

Dia20646 P>!
Tea Stilton: Tea Angyalai Budapesten

Jól bemutatta a könyv a budapesti nevezetességeket. Emellett még egy érdekes és izgalmas történetet is megismerhettünk. Nagyon tetszettek a könyv végén lévő összefoglalók, receptek is.
Tea Stiltonnal, mint különálló regénnyel, most ismerkedtem csak meg és tetszett a regény stílusa, a történet és a szereplők is aranyosak, segítőkészek voltak.
Ezen felbuzdulva lehet nézek még a könyvtárban Tea Stiltonos könyveket. :)