Fotómodell ​kerestetik (Cinnfordi kalandok 25.) 25 csillagozás

Tea Stilton: Fotómodell kerestetik

Sziasztok, hallottatok már rólunk? Mi vagyunk Tea Angyalai!
A Cinnford Egyetemen találkoztunk és lettünk elválaszthatatlan jó barátok. Mindannyian újságírók szeretnénk lenni. Az élet Cinnfordban rendkívül izgalmas, tele van kalandokkal és rejtélyekkel. Ismerjétek meg legújabb történetünket!
A Sikk-Tipp divatmagazin híres főszerkesztője Cinnfordba érkezett, hogy beavasson minket a divatújságírás rejtelmeibe. Türelmetlenül vártuk, hogy megvalósíthassuk az ötleteiket, ám nem minden úgy alakult, ahogy terveztük…

Kolibri, Budapest, 2018

Chivas>!
Tea Stilton: Fotómodell kerestetik

Jobban tetszett, mint Geronimo. Hangulatában nagyon emlékeztetett már az első mondatoktól a Született Kémek rajzfilm sorozatra, amit nagyon szerettem, úgyhogy nem tudok rá nem öt csillagot adni. :)

vudura06>!
Tea Stilton: Fotómodell kerestetik

Mint mindig ez a rész is nagyon tetszett. Tea Stilton írásai mindig könnyed kikapcsolódást nyújtanak és élvezem minden percét.
Tea Angyalait nagyon szeretem és bár maga a divat engem különösebben nem foglalkoztat, tetszett a történet. Kicsit hiányóltam a könyvből az ismertető szekciót. Az a gondolat, hogy mennyire jó, ha egy olyan szobatársa van az embernek, akire számíthat nagyon közel áll hozzám, off Az illusztráció, mint mindig most is nagyon szép volt.

majocsi>!
Tea Stilton: Fotómodell kerestetik

Nem éppen én vagyok a célközönség , de ha újra 10-11 éves lennék, biztosan szeretném ezt a sorozatot.
Divatról, ruhàkról, baràtnőkről szólt a történet a végén happy renddel egy egerekkel teli egyetemen.
Nekem kicsit zavaró volt, hogy sok szó különféle betűtípussal volt kiemelve…de lehet a fiataloknàl ez egy plusz pont

dianakruger>!
Tea Stilton: Fotómodell kerestetik

Imádok az öt lány kalandjairól olvasni, méghozzá azért, mert mindannyian külön személyiségek. Még ha éppenséggel egy regényen belül egy konkrét egérlány kerül főszerepbe, a történet nem hanyagolja el a többi Tea Angyalait, megtalálja a módját, hogy minden formában kapcsolódjanak. Ezek az egyszerű, ámde nagyszerű kis szösszenetek a barátság fontosságára hívják fel a figyelmet, és hogy lényeges a karrier, az álmunk beteljesítése, de sosem lehet értékesebb egy szeretett barátunk érzéseinél.

Lívia12>!

Egy nagy pohár hideg tej, egy szelet ínycsiklandó rácsos sütemény (Zömökpocok Rózsika, Cinnford szakácsnője minden délután ezzel örvendezteti meg a diákokat), rengeteg színes, öntapadós cédula a legérdekesebb cikkek megjelölésére, és egy rózsaszín jegyzettömb, amelybe fel lehet jegyezni a továbbgondolásra érdemes ötleteket. Így nézett ki Colette íróasztala minden hónap második csütörtökén… Ez volt ugyanis az a nap, amikor a bálna-szigeti postás elhozta az egérlánynak a Sikk-Tipp divatmagazin legfrissebb számát, amire időtlen idők óta előfizetett.

Kapcsolódó szócikkek: divat

Cinnfordi kalandok sorozat · Összehasonlítás