Filmforgatás ​Cinnfordban (Cinnfordi kalandok 11.) 27 csillagozás

Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

A Cinnford Egyetem és Szakiskola diákjai óriási izgalomban vannak. Bálna-szigetre érkezett a világ két leghíresebb filmszínésze, Leila Lerag és Bebe Capello. A fiatal művészek az iskola patinás, régi termeiben forgatják legújabb filmjüket.

Alexandra, Pécs, 2015

Ferger_Jolcsi P>!
Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

Bár nekem a Geronimo-s kötetek sokkal jobban tetszenek, mert viccesek, ettől eltekintve ez a kötet sem volt rossz. Ez volt az első olvasásom a Tea sorozatból, ez sokkal csajosabb volt. Egy filmforgatásról szólt a cselekmény, mint ahogy azt a címben is láthatjuk. Az egyetemre érkezik a film miatt két tinisztár, akikkel előbb vagy utóbb, de sikerül összebarátkozniuk Tea Angyalainak.

vudura06>!
Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

Tetszett ez a réaz is. :) Szeretek Tea Angyalairól olvasni, mert mindig könnyed kikapcsolódás. Érdekes volt most úgy olvasni, hogy Vaníliát nem tudtam teljesen utálni, mert kicsit rászolgált arra, hogy szimpatikus legyen ebben a részben. A filmkészítés világa igazán izgalmas és ha csak egy így leegyszerűsítve is, de jó róla olvansi.

anesz P>!
Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

A sok Geronimo után kíváncsi voltam a húgira is, bár ebben a kötetben éppen nem szerepelt. Az öt lányt elején meg kellett szoknom és visszalapoznom, hogy ki kicsoda. A helyszín és az esemény is nagyon csajos, ugyanúgy a téma is. Kicsit csalódtam azért, mert ebben nem volt annyi humor sem. Azért valószínűleg még olvasok a sorozatból.

Szikomorfa>!
Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

Ez volt az első Tea Stiltonos könyv, amit olvastam. Aranyos volt, de a Geronimosok eddig jobban tetszettek.

NyZita >!
Tea Stilton: Filmforgatás Cinnfordban

Kedves-aranyos romantikus történet kislányoknak. Mert ki ne lett volna annak idején szerelmes valamelyik aktuális filmsztárba, és ne ábrándozott volna arról, hogy az illető majd felbukkan itt, a kis falusi iskolában, szerelmet vall és magával visz bennünket vagy a fehér lován, vagy a kalózhajóján, vagy a méregdrága luxuslimuzinján…

Akinek tetszett ez a rövidke mese, annak ajánlom a „keménytáblás” Tea Stilton sorozat hollywoodi kötetét, mert az igen hasonló, filmforgatásos témájú, viszont kétszer ilyen hosszú. De ezzel a könyvvel sem volt semmi baj, egy kis versengés, egy kis baráti támogatás, egy kis iskolai hangulat. Nehéz rossz darabot találni a „szerzőtől” :)

Ferger_Jolcsi P>!

– A tehetség fontos dolog, de ahhoz, hogy igazán jól csináljunk valamit, elkötelezettségre és sok-sok gyakorlásra van szükség!

Cinnfordi kalandok sorozat · Összehasonlítás