Az ​álmok városa: Hollywood (Tea angyalai 23.) 18 csillagozás

Tea Stilton: Az álmok városa: Hollywood

Geronimo Stilton húga, Tea Stilton és Tea Angyalai legújabb története is számos izgalmat tartogat.

Sziasztok, hallottatok már rólunk? Mi vagyunk Tea Angyalai!
A Cinnford Egyetemen találkoztunk és lettünk elválaszthatatlan jó barátok. Mindannyian újságírók szeretnénk lenni. Az élet Cinnfordban rendkívül izgalmas, tele van kalandokkal és rejtélyekkel. Ismerjétek meg legújabb történetünket!

Amikor a gépünk leszállt Los Angeles repülőterén, még nem sejtettük, milyen fantasztikus kalandok várnak ránk. Pálmafák, napfény, sztárok… és egy különös bűntény egy igazi filmforgatáson!

Kolibri, Budapest, 2018
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634372776 · Fordította: Túri Zsuzsanna

altagi P>!
Tea Stilton: Az álmok városa: Hollywood

Szépen bemutatja a várost, az egérlányokkal meglátogatjuk Hollywood híres helyszíneit. Nagyobb részben foglalkozik a filmkészítés kulisszatitkaival, és tényleg minden felmerülő kérdésre válasz van benne a kameraállásoktól kezdve a vágás folyamatáig.
A rejtély gyerekekhez mérten szövevényes, a megoldás logikus folyamatban érkezik.

NyZita>!
Tea Stilton: Az álmok városa: Hollywood

Megkockáztatom, hogy Tea Stilton, a Rágcsálóhírek riportere az egyik legsikeresebb „szerző” itt a Molyon. Több, mint 100 könyv, több, mint fele 90 százalék feletti csillagozású, és még a leggyengébb is 86… Szóval ez az egérhölgy tud írni :))))))

Ez a kötet is remek szórakozást nyújt, akárcsak az összes többi. Ezúttal Hollywood-ba követhetjük az öt egérlányt, ahol egy filmforgatás kínál nem várt izgalmakat. Feltűnik egy szökevény hercegnő, pár oldalnyi hisztizés erejéig pedig Johnny Depp egér klónja, Johnny Hepp, a raplis filmcsillag is XD Az aktuális okos téma elménk pallérozására pedig nem más, mint a filmgyártás: kik is azok a Lumiere fivérek, mi a kistotál, nagytotál, mit csinál egy rendező-asszisztens… A történet és a nyomozás végeztével pedig következnek a már megszokott tesztek, rejtvények, sütireceptek. Továbbra is kedvenc kikapcsolódásaim egyike ez a sorozat, akár gyerekkönyv akár nem :)

köribari G>!
Tea Stilton: Az álmok városa: Hollywood

Nekem nagyon tetszett! Kedvet kaptam,hogy egyszer el menjek oda!

Tea angyalai sorozat · Összehasonlítás