A ​tenger boszorkánya (A Fantázia Birodalmának hercegnői 7.) 9 csillagozás

Tea Stilton: A tenger boszorkánya

Szellemhajók hada cirkál a Földválasztó-tenger viharos vizein. Az öt hercegnőnek össze kell fognia, hogy a hullámok között legyőzzék az ellenséges flottát, és minden képességüket be kell vetniük, hogy meghiúsítsák Acquaria, a tenger bősz és tünékeny boszorkányának galád tervét.

Alexandra, Pécs, 2017
278 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634470410 · Fordította: Nagy Nóra

lucus_97
Tea Stilton: A tenger boszorkánya

Még mindig nem alszok túl jól.
Hát ez nem volt túl jó.
Nekötööt le túlságoosan, folyamatosan azt lestem még mennyi van hátr belőle.
Királyt még mindig nem bírom.
Őszintén szerintem az írónő csak azért írhata meg ezt a könyvet (és a további folytatásokat), mer látta hogy a hercegnők történetei mennyire sikeres volt.
Viszont azt nem tagadom, hogy kiváncsivá tett, következő részekkel kapcsolatban.

Lalauda
Tea Stilton: A tenger boszorkánya

Bár még mindig a hercegnőkről és a Nagy Birodalom sorsáról van szó, ezzel a kötettel egy másik történet kezdődiik. Új fajta fenyegetés, eddig ismeretlen veszélyek. De mostmár legalább mindenki együtt van, összefoghatnak, támaszkodhatnak egymásra.
A Király továbbra sem lett a kedvencem. Még mindig vannak titkai, és ő akarja a dolgokat irányítani. Valahogy nem illik a viselkedése a történetbe, és az érezhető jó szándéka – a birodalom és a családja megvédése – ellenére sem túl szimpatikus.

Szécsényi_Tímea
Tea Stilton: A tenger boszorkánya

Jó könyv csak kár hogy több mint 2 évet kellett rá várni az előző könyv megjelenése óta..a következő a lángok boszorkánya igazán humoros izgalmas és romantikus lesz mint Yara és Vanak (elvégre leginkább róluk és az erdőről szól majd az a könyv és Pireáról a lángok boszorkányáról..csak félek a magyaroknak az is rengeteg időbe telik mire kiadják
ennél a könyvnél a borítót elrontották mert ez nem az eredeti és erre majd a többi könyv megadja a választ..

Bódizs_Boróka
Tea Stilton: A tenger boszorkánya

Nagyon vártam, hogy megjelenjen, mert érdekelt, hogyan alakul a történet. Hát meg kell mondjam, nagyon jó könyv!
Most, hogy a nagy család ismét együtt van, készen állnak a boszorkányok legyőzésére. Felszerelt hadsereggel érkeznek meg a Földválasztó-tengerhez, hogy legyőzzék az ellenséget. A tenger mélyéből felbukkant ködből előjött lények rettentő ijesztőek, és készen állnak a harcra.
Ki lehet a tenger boszorkánya?
Miben rejlik az ereje?
És képesek lesznek-e legyőzni?