A ​jégbe zárt kincs (Tea angyalai 9.) 14 csillagozás

Tea Stilton: A jégbe zárt kincs

Hogy kicsoda Tea Stilton?
Sportos, talpraesett, elbűvölő egérlány! Ő a Rágcsáló Hírek különleges tudósítója. Az újság szerkesztőségét bátyja, a híres Geronimo Stilton vezeti. Tea könyvei öt rendkívüli nyomozólány barátságáról és kalandjairól szólnak. Ők Tea Angyalai!

A jégbe zárt kincs
Tea Angyalai és barátaik, a Kék Pockok Alaszkába utaznak, ahol újabb hihetetlen kaland vár rájuk. Kipróbálják magukat a motorosszán-versenyen, megismerkednek az eszkimótáncokkal, és nem utolsósorban kinyomozzák az örök hó és jég birodalmát megrázó titokzatos robbanások okát. A bajuszdermesztő kalandban minden eddiginél erősebb ellenség fenyegeti barátságukat: a féltékenység.

Alexandra, Pécs, 2013

Coffee I>!
Tea Stilton: A jégbe zárt kincs

B. Kata ajánlotta az osztályomból. Örülök, hogy olvas, ez pedig aranyos történet. Gyűjtöm a könyvötleteket a vérszerinti, saját gyerekeimnek az iskolai gyerekeimtől. :)
Szerettem, tetszik, hogy ilyen színes, vidám a könyv, az meg pláne tetszik, hogy van mondanivalója is. Nem árt egy kis környezetvédelem soha. ❤
Szerintem akár már a 7-8 éves korosztály számára is élvezhető. meg a 30 éves tanító néninek :)

Paulina_Sándorné P>!
Tea Stilton: A jégbe zárt kincs

Alaszka világa nagyon érdekes volt. A hideg ellenére elmennék oda én is. A lányok ügyesek voltak újfent. Bíztam benne, hogy egy fiú nem fogja megzavarni a fejüket, spoiler

MToncsi2009>!
Tea Stilton: A jégbe zárt kincs

Nagyon jó könyv. Megmutatja a barátságot ahogy a Tea Stilton könyvek mindegyike. Igaz , az összeset még nem olvastam de fogom és ha egy könyvet is elolvasol közülük, már tudod a többi is nagyon jó lesz és innen azt is hogy az öt barátnőről szól.

MToncsi2009>!

Nicky , Pamela , Violet , Paulina és Colette szorosan egymás mellett álltak , és boldogan gyönyörködtek az elbűvölő természeti jelenségben. Még az ég is arra emlékeztette őket , hogy a legdrágább kincs a barátság

Tea angyalai sorozat · Összehasonlítás