Sztárok ​ügyvédje 57 csillagozás

Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Az ​újságcímek mögött titkok egész világa rejtőzik

Meddig volnál képes elmenni, hogy megvédd mások titkait, amikor te vagy az, aki mindent elveszíthet?

Anna Kennedy fiatal, gyönyörű, okos, és él-hal a munkájáért. London egyik legfelkapottabb, médiajogra szakosodott ügyvédi irodájának munkatársaként a film-, sport- és üzleti világ sztárjainak bűneit segít elrejteni a szenzációra éhes sajtó vizsla tekintetű és botrányra éhes cápái elől.

Amikor Anna kudarcot vall a bíróságon, és Sam Charles, a szívtipró hollywoodi filmszínész félrelépését kiteregeti a média, sárba rántva ezzel nemcsak Sam karrierjét, hanem Anna ügyvédi tekintélyét is, a lány felveszi a kesztyűt.

Minden kockázatot vállalva küzd, és közben egy olyan gyilkosság nyomára bukkan, amelyben a londoni üzleti világ elismert és köztiszteletben álló képviselői érintettek, és amely, ha napvilágra kerül, világraszóló botrányt kavarhat.

Azok, akik felelősek egy partilány roppant gyanús… (tovább)

Eredeti cím: Private Lives

Eredeti megjelenés éve: 2011

Ulpius-ház, Budapest, 2012
636 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632545950 · Fordította: Sillár Emőke

Anna Kennedy · Matthew Donovan · Sam Charles

Roszka >!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Szeretem Tasmina könyveit. Igaz, mindegyik féltégla, de az biztos, hogy nem tesszük le úgy a könyveit, hogy a főszereplőinek az életéről, hátteréről, bármi bizonytalanság, vagy kérdés maradna bennünk.
A szereplői zömmel gazdagok,okosak, de nem bűntelenek. Ebben a történetben színészek és ügyvédek szerepelnek, no meg a hiénák, kik belőlük élnek .Azért jó lenne, ha valóban így történne, hogy azért, mert valakinek rengeteg pénze van, nem úszhat meg bármit!
Bátran vágjon bele, aki szereti a romantikát, a cselekményes történeteket, a sok párbeszédet, a csillogásos-kicsit tündérmesés sztorikat, a szerelmi bonyodalmakat. Az oldalszám se rettentsen el senkit, mert a történet hamar beszippant.

bokrichard >!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Komoly könyvnek kicsit túlírt, és limonádénak hat, de teljes értékű laza, ponyvának meg azért kicsit túl komoly, legalábbis témájában. Féltem, hogy ha ilyen hosszú egy könyv, akkor óhatatlanul lesznek benne üresjáratok, elnyújtott, semmilyen periódusok. És sajnos lettek is. Ami megmentette a teljes középszerűségtől, az a témája. Nem áll közel hozzám a PR világ, az üzletek, a divat, a celebritások, de ez valahogy közelebb hozta őket, méghozzá a saját ügyvédjein keresztül. Egyfelől megismerhetjük azokat a valósnak is vehető mindennapos problémákat, amikkel a csillogás együtt jár, másfelől az ügyvédi világba, az ügyvédek, mint személyek mindennapos problémáiba is betekintést is nyerhetünk. Ahogy haladunk előre, enyhén zavaróan egyre több és több az új szereplő jelenik meg, miközben Anna és Sam, akikről elvileg szól a dolog, spoiler elveszni látszanak a tömegben.
Némi átgondoltság, tömörítés, és nagyon nagyon jó is lehetne, de a Lánykérés még mindig nagyon jó az írónőtől (ott nem is volt túl hosszú a könyv).

Ács_Milán>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

A híres emberek és a sztárok élete nem mindig fenékig tejfel. Erre ez a történet is jól rávilágított. Viszont létezik annyi pénz, amivel minden és mindenki megvesztegethető. És ez a valóságtól sem áll messze. Sőt!
Kb. a könyv feléig nem igazán élveztem a történetet. Túlzottan sok szálon futottak az események, túl sok szereplővel, egy kicsit káosz volt ezért a fejemben. Viszont a második felétől megváltozott a véleményem. Addigra egy kicsit jobban megismerhettem a szereplőket, és a szereplők élethelyzeteit. Főleg azok a részek tetszettek, amelyek Anna Kennedyről szóltak. Na, és még azok, amelyek Sam Charlesról!
A történet vége tetszett, annak ellenére, hogy Anna mellé nem igazán azt a férfit gondoltam, aki a „befutó” lett. Én másnak szurkoltam! Aki olvasta a történetet, szerintem ki is találja, hogy kinek. :-)

suzyfox>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

No, hát egész kellemes olvasmány volt ez. Bár kicsit hosszú. De olvastam már a szerzőtől, így annyira nem volt meglepő. Kivéve a végét, mert valahogy több interakcióra számítottam azoktól, akik végül egymás mellett kötöttek ki. A krimi része nem volt valami izgalmas, de egy romantikus köntösbe bújtatott krimitől nem is vártam túl sokat. A szereplők szépek voltak, gazdagok, önzőek, kicsinyesek, bosszúállóak, felszínesek, buták. Csak a szokásos :) Annát kedveltem, ahogy Mattet is, de Sam valahogy kilógott a sorból és nála hiába voltak a Mike-os részek, nem tudott a sztárságán túllépni. Kicsit sajnáltam, de nem nagyon. Nem volt valami eget rengető könyv, de olvastatta magát és néha ennyi is elég.

Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Ez lett a 2. kedvenc Tasmina Perry könyvem. Egyszerűen imádom.
A főcímek mögött tényleg egy titkos világ rejtőzik. És természetesen semmi és senki sem az, aminek/akinek gondolod.
Szerelem. Gazdagok. Titkok. Összeesküvés. Sztárok. Ezek jellemzik szerintem ezt a könyvet, és annyira jól van összetéve, hogy csak falod a lapokat, és még ez a 600+ oldal sem tűnik soknak belőle, mert mindig jön egy-egy újabb fordulat, ami miatt kíváncsi leszel, és csak olvasol és olvasol tovább.:)
A vége is nagyon jó lett, Anna megérdemli a megfelelő társat…de nem lövöm le a poént, olvassátok el.:)

kzsuzsu>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Ez egy érdekes és egyben egy kicsit taszító világ. A celebek és a média világa, siker, fény, csillogás a mozivásznon és a színpadon. Hírességek, akikről ha írnak az a baj, ha nem írnak, az a baj. Visszataszító pletyka újságírás. És az ügyvédek, akik harcba szállnak celeb ügyfeleikért. Nem vérbeli krimi, bár van benne gyilkosság, nem limonádé, mert van benne gyilkosság és egy kis jogászkodás. Olvasmányos volt, de lehetett volna kicsit pörgösebb és befejezettebb.

Kriana>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Korábban még sosem olvastam semmit Tasmina Perry-től, de ezek után azt hiszem, nem is nagyon fogok.
Nem volt ez rossz könyv. A cselekmény egy nyári romantikus limcsihez képest bonyolult, és rengeteg szálon fut (ezek egy része még érdekes is). A szereplők egy részével sincs semmi gond, bár kissé nekem mindegyik túl tökéletes volt.
Mégsem tetszett kimondottan, mert nekem baromira unalmas volt. Az írónő 600+ oldalon keresztül húzta a történetet mint a rétestésztát, volt amikor 100egypár oldalon keresztül nem történt semmi. Azon kívül persze, hogy szépen elaludtam rajta.
Szóval nekem nagyon hosszú, vontatott és emiatt egyszerűen nem tudott megfogni.
Kár érte. :(

Gaby33>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Szerettem ezt a könyvet, attól függetlenül, hogy egy kicsit hosszúnak éreztem, és a könyv felénél majdnem abbahagytam az olvasást, mert valahogy vontatottnak éreztem. Aztán mégsem adtam fel.
Sok szálon futottak az események és számomra egy kicsit nehézkesen kezdtek összefolyni ezek a szálak. De azért a végére egész szépen kikerekedett a történet, és olyan tipikus Tasmina Perry-s lett a vége:D

Lucy_Saint>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Tipikus Tasmina Perry könyv , egyszer olvasós , de nem volt hangulatom hozzá hogy végigolvassam , Nagyon vontatott.

Ingrid_Ferenczi>!
Tasmina Perry: Sztárok ügyvédje

Maga műfajában igazán jó kis olvasmányos limonádé, megfelelt egy könnyű nyári koktélos olvasmánynak, nem is ígért többet, így végül is rendben van a könyv

Petrus601>!

Barbara egy víziló kifinomultságával kacsintott Jessicára.

Petrus601>!

– Állj, állj! – szólt rá Cath izgatottan. – Tekerj vissza! Láttad a kockás hasát? Egy jachton? Caprin? Tudtam, hogy jogot kellett volna tanulnom.

Petrus601>!

– A filmsztár hazatér – jegyezte meg Mike, amikor Sam bebújt az alacsony ajtón. – Már aggódtam, hogy elkaptak a fókák.

Cheril>!

– Te tudtad, hogy magas a vérnyomása!
– Egyáltalán nem! – vágott vissza Matthew csípősen. – Még karácsonyi üdvözlőlapokat sem váltottunk legalább egy évtizede, nemhogy orvosi leleteket!

Petrus601>!

– Ó, ezt nevezed te kemény munkának? A sok paparazzót meg filmsztárt? Én az egész hetet azzal töltöttem, hogy ezüstlamé hóembereket nézegettem.

Petrus601>!

– Rendben van, ti ósdi emberpár! – mondta Mike, amikor a taxi megállt a hotel előtt, ahol a két férfi megszállt. – Kifelé! Vigyázzatok, nehogy combnyaktörést kapjatok sakkozás közben! – tette hozzá, és pajkos vigyort villantott Samre, azt remélve, hogy Anna nem veszi észre.

Szédültnapraforgó>!

Azzal légy, akitől a szíved gyorsabban ver. Nem ezt mondta neki az apja?

Cheril>!

– Mindig úgy képzeltem, hogy az összes filmcsillagnak saját jachtja van.
– Én tequilára költöttem a pénzt.

Cheril>!

– Ugye azt hiszi, hogy egy seggfej vagyok?
– Nem azért vagyok itt, hogy megítéljem – válaszolta a nő.

Cheril>!

– Azt hittem, hogy maguk ügyvédek mindig komolyak.
– Á, borzasztó mulatságosak vagyunk mi, ügyvédek.
– Őszintén?
– Nem, nem őszintén. Magának igaza van, a legtöbbünk halálosan unalmas.