A ​terror stratégája 14 csillagozás

Tarjányi Péter – Dosek Rita: A terror stratégája

A balkáni háborús bűnösök felkutatásában edződött fejvadász csoport egy szövevényes ügy közepén találja magát. Az Iszlám Állam terrorszervezet stratégája keresztényeket akar harcba küldeni keresztények ellen. A mindenre elszánt szélsőségesek a legfelsőbb körökbe is beszivárogtak. Félő, hogy a nyugati civilizáció egy új világégés felé sodródik. Tom és csapata óriási feladat elé néz, meg kell érteniük a szélsőséges iszlám mozgatórugóit és a dzsihád valódi arcát…
Le lehet győzni a szélsőséges iszlámot hit nélkül?
Mit tehetünk, ha egy terrorista vezér jobban ismer bennünket, európaiakat, mint mi magunkat?
Hogyan védekezzünk egy olyan dzsihadista ellen, aki a gyerekeinket akarja szembefordítani velünk?
Képes elhárítani egy ilyen veszélyt Európa hírszerzése?

Tarjányi Péter és Dosek Rita regénye mai világunk legégetőbb biztonsági kérdéseire ad hiteles választ.

Lama Plus, 2017
Patmos Records, Budapest, 2016

Inmelius_Mudri_Jolcsi
Tarjányi Péter – Dosek Rita: A terror stratégája

Emberek, ez egy végtelenül jó, hiteles és érdekfeszítő történet, egyszerűen minden bajom volt, ha egyéb dolgaim elszólítottak mellőle.

Európa képes tanulni: nagyon remélem. Nagyon, nagyon, nagyon remélem.

MIndenki figyelmébe javaslom, aki szereti a jól felépített könyvet a terrorizmusról.

Amúgy meg ki ez Tarjányi-Dosek? Minden könyvük KELL.

babamano86
Tarjányi Péter – Dosek Rita: A terror stratégája

Már egy éve várta ez a könyv, hogy elolvassam. Ajándékba kaptam és nem számítottam rá, hogy ennyire fog érdekelni. Megdöbbentő, sokkoló, és végig le tudott kötni. Általában nem szeretem a több szálon futó eseményeket, mert olyankor az egyik történet gyengébb szokott lenni a többinél, és csak arra jó hogy kizökkentsen. De ennél a regénynél mindegyik érdekelt. Az egyiknek az volt az erőssége, hogy egy csomó érdekes, és megdöbbentő új információval gazdagodtam, olyan technikákról és módszerekről olvashattam, aminek még csak a létezéséről sem tudtam. A másik szál erőssége pedig az akció filmbe illő izgalom volt.
A téma rendkívül aktuális, emiatt nekem helyenként (és összességében is) igencsak felkavaró olvasmány volt.