A ​baba első lexikonja I-II. 23 csillagozás

Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II. Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Könyvünk főszereplői: Zsófi és Peti azért születtek meg, hogy a „lexikon olvasója” könnyebben ismerjen saját magára és környezetére, a cicára, a postás bácsira, az almára, a játék dömperre, „Régikére” vagy a macira,ami akár az övé is lehetne. Zsófi és Peti nem fordulatos kalandok részesei. Az történik velük, ami sok-sok társukkal naponta megtörténik; olyan tárgyak veszik őket körül, amelyek sok kisgyermek számára ismerősek.

Móra, Budapest, 1988
38 oldal · ISBN: 9631135292 · Illusztrálta: Kovács Péter
Móra, Budapest, 1983
38 oldal · ISBN: 9631132390 · Illusztrálta: Kovács Péter
Móra, Budapest, 1983
ISBN: 9631132404

Kicsibogár P>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Nosztalgiafaktor és a szerotonin-szintem az egekben lett ettől a könyvtől, mikor láttam, hogy megvehető, és el is tudom előtte olvasni. Ahogy szoktam is idézni, csíny letudva, megvettem és el is olvastam. És annyi kedves emlék jött fel, a buszmegálló, az ABC, a rakéta a játszótéren, igazi ünnepi hangulat. Biztos sokszor fogom még olvasni, mert ez a kedvenceim kedvence, az biztos :)

Trixi_Adzoa>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Úristen úristen úristen de imádtam Zsófit és Petit! Csoda egy mesekönyv :-)

wszbettina>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

A kedvenc mesekönyvem volt, amikor kislány voltam. Fejből tudtam az egészet, és szó szerint rongyosra lapozgattam. Most megszereztem újra, hogy én is olvashassak belőle a saját gyermekeimnek.

Zsory I>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Nagyon édes mesekönyv. Jó volt elolvasni, kiskoromat idézte, mikor anyukám lefekvés előtt mesélt nekünk. Remélem én is olvashatom majd a gyerekeimnek. :)

alina_konyvespolca>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Kiskorom óta az egyik kedvenc könyvem.Aranyos történet,aranyos rajzokkal.Először még anyukám olvasta nekem,később már egyedül olvastam.Minden évben újra és újra kiolvasom.Mindkét része nagyon jó,de az első a kedvenc :)

Kávé_könyv_katedra>!
Tardos Anna – Kálló Éva: A baba első lexikonja I-II.

Imádtam gyerekként is, és felolvasni is felnőttként. Amikor a nagyobbik fiam még beszélni sem tudott, napjában vagy 100szor kellett elolvasni, meg kellett nézegetni a képeket. A kisebbiknek is sokáig a kedvence volt. Sajnos annyit forgattuk, hogy már csak a második rész van meg, az is lapokban.