Love ​Pistols 5. (Love Pistols 5.) 13 csillagozás

Tarako Kotobuki: Love Pistols 5. Tarako Kotobuki: Love Pistols 5.

Drama never ceases for the Love Pistols family! A peaceful reunion in celebration of Shima and Aogiri's newborn twins takes an unexpected turn when a mysterious man shows up looking for Haigashira. A flashback reveals that this man is the father of Haigashira's son! What does he want now, after all this time? Old love is wrought anew in this steamy volume of Love Pistols!

Blu Manga, 2008

Lilla_Miko>!
Tarako Kotobuki: Love Pistols 5.

Oké, az eleje nekem egy kicsit sok volt, lehet, hogy nem is kicsit. Nem tudom, mi értelme volt beletenni, ám, legyen. Folytatódott az előző kötet végén megismert pár története, és végig is vitte. Visszarepültünk az időben, és izgalmakban bővelkedő fejezeteket olvashattunk. Nekem annyira nem jött be ez a sok ármány, meg a kultúra sem áll közel hozzám, a hárem meg még inkább nem. Nem is tudtam rá több csillagot adni. Nem tudom, mire fel ez a sok szereplő. Lehet, hogy a mangaka kitalálta ezt a világot, és szerette volna, ha mindent kihoz belőle. Viszont ez nem vitte tovább Norioék történetét, és ez nem tetszett. Mikor megismertem ezt a sorozatot, azt hittem, csak róluk fog szólni, és ehelyett kapok/tam ezerféle történetet. Persze vannak benne jók, de mégsem érzem magam elégedettnek.

Kriana>!
Tarako Kotobuki: Love Pistols 5.

Azt hiszem, eddig ez a kötet volt a legfurcsább:
Politika, ármány, hatalmi harcok és egy kusza szerelmi történet zavaros happy enddel.

Dextiny>!
Tarako Kotobuki: Love Pistols 5.

Teljesen új szereplők, teljesen új történet az egész, és újabb olyan momentum, amin már meg sem kéne lepődnöm, de megtettem. spoiler
A karakterekkel magukkal nem volt gond, bár megint nem lepett meg a végkifejlet, mi más is lehetett volna? Ahh, de a kisfiú nagyon cuki viszont :3

Love Pistols sorozat · Összehasonlítás