A ​domináns (Alávetett-trilógia 2.) 71 csillagozás

Tara Sue Me: A domináns

Nathaniel West sosem veszíti el az irányítást.
A West Industries playboy igazgatójaként nappal a tanácsteremben irányít, éjszaka pedig a hálószobában, mint szigorú domináns, kemény szabályokkal. Soha nem fogad el tapasztalatlan alávetettet, ám amikor Abigail King jelentkezése kerül az íróasztalára, megszegi a saját kikötéseit, és próbába teszi a lányt.
Abby ártatlansággal vegyített hajlandósága mámorító, és Nathaniel hamarosan úgy dönt, hogy nyakörvével a tulajdonába veszi, akivel, azt tesz, amit csak akar. Amíg a lány követi a parancsait és teljesen aláveti magát neki, senki nem sérül meg. Nathaniel azonban kezd beleszeretni Abbybe, és ekkor döbben rá, hogy a bizalom kétoldalú. Olyan titkai vannak, amelyek ledönthetik a kapcsolatuk alapjait…

Eredeti mű: Tara Sue Me: The Dominant

Művelt Nép, Budapest, 2016
446 oldal · ISBN: 9786155617751 · Fordította: Angster László
Művelt Nép, Budapest, 2016
446 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155617706 · Fordította: Angster László

Nathaniel West · Abigail 'Abby' King · Paul

Tara Sue Me: A domináns

„Ő az enyém. Úgy bánok vele, ahogy akarok. Annyi élvezetet nyújtok neki, amennyit a kedvem tartja. És ő annyit nyújt nekem, amennyit én akarok.”

Igen, igen és igen! Tara újra megcsinálta! Nem hittem, hogy lehet überelni az első részt, de sikerült neki :)

Basszus, ez valami eszméletlenül jó volt!
Imádtam! ❤

Pedig ugyanazt a történetet kaptuk, csak most Nathaniel szemszögéből.
Be kell valljam, nekem mindig valahogy jobban bejött a pasi szemszög. Jó volt az ő szemén át látni a történteket és kicsit jobban megismerni őt.
Ismét a feromonok bűvöletébe kerülhettünk, végig izzott a levegő és perzseltek a lapok.
Ráadásul Paul is nagyon a szívembe lopta magát, így remélem, hogy a következő részben több szerephez jut majd :)

Az első részre 5 csillagot adtam, akkor ez mondjuk legyen 6 :)
És nagyon remélem, hogy a következő rész kiadását nem húzza el a kiadó mint a rétestésztát, ahogy ennél is tette.

Kedvenc lett, kérem a következőt! :)

Orsi999
Tara Sue Me: A domináns

Már ez első rész értékelésénél is említettem, hogy nagyon kíváncsi vagyok Nathaniel szemszögére, de igazából nem volt benne semmi különleges.
Az tény, hogy így sokkal jobban megismerhettük és megtudhatjuk, hogy mit gondol, de voltak olyan részek, amik már untattak. Így volt olyan rész, amit átlapoztam. A vége volt a legjobb, spoiler Így most már teljes volt a kép.

Ms_thebetty P

Ha-Ha-Ha!

Ez egyre jobb lesz…
Ja, nem. Mégsem.

~~~~~~~
1) Aki nő létére nem ért a férfiakhoz, az ne írjon könyvet férfi szemszögből, az Isten szerelmére!
2) Aki nem ért a BDSM-hez, az ne próbáljon BDSM könyvet írni.
3) Aki nem ért az íráshoz, az könyörgöm, ne írjon!

Viktória_Erdei
Tara Sue Me: A domináns

Az első is nagyon jó volt. De a második még jobb. Az elsőre 5 csillagot adtam, erre 6 csillagot adok. Imádom a pasi szemszögű könyveket. Végig izott a levegő. Tetszett a szerepcserés jelenet. Kíváncsian várom a folytatást. Annak ajánlom, aki nem retten vissza a tömény szexjelenetektől, de benne van, hogy lássa miként fejlődik egy pasi a BDSM-től a romantikáig.

l_moni
Tara Sue Me: A domináns

„Kövessem őt? Követem én, bárhová.”

Ó, hogy én mennyire vártam ezt a könyvet. Imádtam az első részt és kíváncsi voltam Nathaniel szemszögére.
Meglepődtem a lelki vívódásán.
Szeretni akart, de nem tudta miként teheti.
Harcolt önmagával, az érzéseivel és a vágyaival.
Nem tudta mit is akar igazán, csak egyben volt biztos, hogy kit is akar.
Az előző kötetben mindez nem derült ki, akkor csak Abigel szemszögéből láttunk bele a kapcsolatukba.
Fura egy világ a BDSM világa. Kinek hol vannak a határok, ki mennyire tartja tiszteletben a másikat.
Nathaniel barátja Paul számomra nagyon szimpatikus mellékszereplő. Rajta keresztül lehet látni, hogy nem minden fekete vagy fehér hanem igenis van rengeteg szín és árnyalat.
Ha valaki könnyed szerelmes regényt akar akkor ne olvassa!!
Mert van benne szerelem, de nem a csöpögős fajta.
Tele van erotikával, de nem a vanília a kedvencük :)
Imádtam olvasni :) !

ZCsilla P

Hm, érdekes…
Az első részhez hasonlítva tényleg jobb volt, de még mindig messze van a jótól.
Mondjuk annyira nem idegesített, mint Az alávetett, de majdnem. :D :D

Nem tudom, hogy miért, de unalmas volt férfi szemszögből is a történet. A szereplők még mindig idegenek a számomra, a történet nem egy nagy durranás, az erotikus jelenetek még mindig pocsékok, az érdekesség és izgalom pedig sehol sem adott magáról életjelet e könyvben.

Ó Nathaniel! Annyira de annyira CUKI voltál! Mint valami kis nyámnyila pasi. Szerethető, édes, de valahogy nekem nem a domináns jutna eszembe rólad. Talán ha nem „A domináns” lenne a könyv címe, hanem pl. az, hogy „A kis szerelmes”, akkor sokkal másabb lenne az egész, de így … valahogy nem erre számít az ember.

B_Viki23
Tara Sue Me: A domináns

Csodálatos volt végre belelátni Nathaniel fejébe! Imádtam.. ;)

Suzy25
Tara Sue Me: A domináns

Az első részre is 5 * adtam, de ez inkább megérdemli. Egyszerűen imádtam Nathaniel szemén keresztül látni-olvasni az eseményeket. Rájöttem sokkal jobban szeretem ha férfi szemszögéből van megírva egy könyv.
Nathaniel West elmondhatom, hogy most már teljesen belptad magad a szívembe. Várom a folytatást….. remélém azok is ilyen jók lesznek!!

kocybaba P
Tara Sue Me: A domináns

Elsősorban csatlakozok azok táborához, akiknek csak később esett le, hogy ez az első rész más szemszögből, és tulajdonképpen nem folytatás. Mondjuk ezt nem is bántam, mert a férfi szemszögeket általában jobban szeretem, valahogy izgalmasabbnak találom, de sajnos mindig vannak kivételek és ez most ”nagybetűsen” az lett. Az előző rész hibái ugyanis itt még inkább kijöttek, kiemelkedtek nekem, valamint alig adott valamivel többet, ezért sokszor untam és azon kaptam magam, hogy csak átsiklok részek felett, hogy csak darálom, hogy mihamarabb elfogyjon. Az pedig szintén nem segített, hogy bár Nathaniel gondolataiba, személyiségébe jobban beleláthattam, mondjuk úgy, hogy nem kápráztatott el. Szóval N. West-et, szíves-örömest meghagyom valaki másnak…

KATARYNA P
Tara Sue Me: A domináns

Ez egy rövid és tömör értékelés lesz..

Félbe akartam hagyni.. de mivel egy kihíváshoz kellett, ezért valahogy csak kibírtam.
Jövőre ilyet nem csinálok.. olvasok, csak az számít.

Untam.. de mielőtt meguntam volna, rájöttem én h.gyagyú, hogy ez tök ugyanaz, mint az első része, váltott szemszögből, kisebb új fejleménnyel.
Már az első résznél is írtam, hogy felesleges egy következő rész. Az is olyan tartalmas volt, hogy azóta sem tudom mi a jó égnek adtam rá 4 csillagot.

Még mindig, és azóta is ott tartunk, hogy Abby belemegy minden földi jóba, Nathaniel pedig… a lompos és bozontos farkas soha nem lankadó vággyal kergeti, elkapja, bekapja, felfalja… Dom… nevetséges.
Már ott ki lett h.rélve, amikor ez a csitri bemászott a málnásba.. az ész megáll, a …. fel.ll.
Jó éjszakát gyerekek.. ne higyjetek a mesékben.

Cicu

– (…) a szex nem ugyanaz, mint a szerelem. (…) – Bár, szerintem, nagyon sokan összekeverik a kettőt.

Cicu

(…) a fizikai fájdalmat el lehet viselni. Az érzelmi kín sokkal rosszabb.

Cicu

– Adni és kapni, Abigail; erről szólnak a kapcsolatok.

Cicu

– Klasszikus az a könyv, amit az emberek imádnak, de nem olvasnak."
Mark Twain

Cicu

Vannak dolgok, amiket jobban el lehet mondani szavak nélkül.

Cicu

– „Nem tudok jó szívvel gondolni arra a férfira, aki sportot űz a nők érzéseiből.”
Jane Austen

Cicu

Átfordultam a másik oldalamra. Ágyban voltam. Jó dolog, ha tudja az ember,hogy hol van. Az ágy jó hely. Ott lehet aludni.

Kapcsolódó szócikkek: Nathaniel West
Cicu

– Az egész élet a bizalomról szól. Az, hogy valamin címke van, nem jelenti azt, hogy megegyezik azzal, ami benne van.

Cicu

Odaadtad a szíved kulcsát nekem;
Miért hagyod hát, hogy idekint várjak?

Cicu

Nekiláttam, hogy szembenézzek a démonjaimmal.

Kapcsolódó szócikkek: Nathaniel West