Tiszta ​test, tiszta elme 11 csillagozás

28 napos program a test, szellem és lélek gyógyítására
Tara Stiles: Tiszta test, tiszta elme

Íme ​Tara Stiles egész testet és elmét átalakító 4 hetes méregtelenítő terve, amivel egészségesebb és fenntarthatóbb szokásokat alakíthatsz ki magadnak.

„Egyszerű újraindítás, hogy jobban érezd magad és jobb életet élhess.”
Deepak Chopra

Mélyen legbelül mind arra vágyunk, hogy megszabaduljunk a stressz mérgező körforgásától, a szorongástól és a bizonytalanságtól. Kellemetlen bevallanunk, mennyire eltávolodtunk valódi önmagunktól, mentális, fizikai és spirituális egészségünktől és emberi kapcsolatainktól. Egy jobb és boldogabb életre vágyunk, de nem tudjuk, hol kezdjük. Pedig most minden adott, hogy befelé forduljunk, és megtanuljuk oda irányítani az energiánkat, ahová igazán szeretnénk. Itt az idő, hogy megálljunk, és megnyomjuk az újraindítás gombot!
A Tiszta test, tiszta elme a te személyes programod az újratervezéshez! Egy 28 napos program, ami megmutatja, hogyan használhatod és építheted be az életedbe az ősi és modern gyakorlatokat, miként erősítsd… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2021
248 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635072033
Édesvíz, Budapest, 2021
274 oldal · ISBN: 9789635072040

reka_bicsak>!
Tara Stiles: Tiszta test, tiszta elme

Tara Stiles: Tiszta test, tiszta elme 28 napos program a test, szellem és lélek gyógyítására

Időnként szüksége van a lelkemnek egy kis iránymutatásra, amihez szerencsére rengeteg spirituális, életmódváltó könyv áll rendelkezésre.
Elsősorban azért tetszett Tara Stiles könyve, mert (néhány másikkal ellentétben) nem dogmatikus, nem túlzottan kisarkított és nem „kötelező”. Összességében kellemes élmény volt olvasni, megnyugtató és fenntartotta a választás lehetőségét. Elmondta, hogy SZERINTE mi a jó döntés, neki mi vált be, de nem tette kőbe vésetté. Szerintem ez az egyik legfontosabb ezeknél a könyveknél, hogy az olvasó jól érezze magát. A bűntudatkeltés aligha vezet hosszú távú sikerhez.
Minőségi szempontból is szép a kötet. Keményborító, színes oldalak. Remek volt kézbe venni.