Csóktolvaj ​/ Belső munkatárs / Tartós hullám (A vágy 12 árnyalata) 30 csillagozás

Tanya Michaels – Dawn Atkins – Bronwyn Jameson: Csóktolvaj / Belső munkatárs / Tartós hullám

Tanya ​Michaels: Csóktolvaj
Csipkés fűzők, selyemkimonók és szexi baby-dollok között dolgozik Olivia egy női fehérneműt forgalmazó cég marketingeseként. Legfontosabb feladata, hogy elkészíttesse a cég fényképes naptárát, amelyhez új fotóst kap Justin személyében. A férfinak első pillantásra megtetszik a lány, és amikor kettesben maradnak a liftben, nem tudja megállni, hogy ne lopjon tőle egy édes csókot…

Dawn Atkins: Belső munkatárs
Beth álnéven cikkeket ír egy magazinba, amelyet Rafe cége fel akar vásárolni. Egymásba botlanak egy szállodában, hevesen flörtölni kezdenek, bár egyikük sem tudja, kivel hozta össze a sors. Amikor a férfi rájön, ki rejtőzik az írói álnév mögött, szakít a lánnyal. Később egyre jobban gyötri a lelkifurdalás, ezért kockázatos akcióba kezd…

Bronwyn Jameson: Tartós hullám
Kree fodrászszalonja anyagi gondokkal küzd. Amikor betoppan hozzá Sebastian, és ki akarja venni az üzlet feletti lakást, a lány boldogan igent mond. A… (tovább)

Harlequin Magyarország, Kaposvár, 2013
336 oldal · ISBN: 9789635385515 · Fordította: Ivánszky Ágota, Vásárhelyi Zsolt

Csóktolvaj
Egyszerű, romantikus történet, egyszerű szereplőkkel, minimálon aluli konfliktussal.
Lyukas órán elment…:)

Belső munkatárs
Jaj, istenem, ez vadítóan jó volt! Reàlis, szenvedélyes, filmbeillő. Azt hiszem, sokszor fog még az eszembe jutni.

Tartós hullám
Hű.
Ez egészen más volt, mint az előző kettő. Komolyabb hangvételű.
Ha nem lett volna tele irreális párbeszédekkel, még kedvenc is lett volna. :)

zuna19>!

Jók voltaka a történetek, de nekem a 3. tetszett a legjobban. A karakterek ebben voltak a legjobbak. A cselekmény is itt volt a legizgisebb.

Ingryd >!

Mindhárom történet nagyon tetszett. Egyszerűek, kiszámíthatóak szerethető szereplőkkel, helyes pasikkal, romantikával és egy kis erotikával. Kellemes, szórakoztató, élvezhetően humoros történetek. A sorozatból a második ilyen könyvet olvastam, könnyed-időt-kitöltő-olvasmánynak mind megteszi.

Marcsi P>!

Ha az ember nem vár tőle sokat, akkor még tetszhet is neki a könyv. :)
Nem egy nagy volumenű alkotás, limonádé meleg, unalmas délutánokra. De romantikus novelláknál nem is várhatunk el 100 oldalon hatalmas jellemfejlődést és akciódús cselekményt! Az első és második történet kifejezetten tetszett, mindkét szereplő szimpi volt, de a harmadik… na azt inkább elfelejteném…
Egynek jó volt!

leprikon>!

Annak a pillanatnak örültem amikor befejeztem a könyvet. A három történetből egy volt, ami átugrotta az általam amúgyis alacsonyra tett lécet. Pozitívuma a könyvnek az ár-érték arány.
Nem bánom, hogy elolvastam, de maradandó nyomot nem hagyott.

kucsan>!

Mind a három történet nagyon érdekes volt, és különböző személyeket ismerhettünk meg és tanulni is lehet tőlük az élet dolgairól!! Nem minden fehér és fekete!!

lizzyke21>!

Végre egy ilyen könyv ami tényleg jó volt. Na lehet, hogy azért is mert semmi köze az Ulpiushoz. Sajnálom, de bennük és a könyveikben többnyire csak csalódtam az utóbbi időben. Na jó, egy két kivétel akad, de most inkább erről.
Már egy ideje a listámon voltak ezek a könyvek és a héten kettőt be is szereztem belőlük.
Mint a fülszöveg mutatja nem egy, hanem három történet van egy egy ilyen könyvben, és az ára is kedvező. Elolvasva pedig abszolúte megérte az árát szerintem.
A történetek alapján az első kettő volt ami elnyerte a tetszésem, de a végére a nyerő és kedvenc nálam a harmadik lett.
Mindhárom történet nagyon tetszett. Mindegyikben inkább a munka kapcsán megismerkedő párokról olvashatunk akik idő közben minden lehetséges módón egymásba gabalyodnak.
Mindhárom történet nagyon tetszett, igaz egyszerűek, néhol egy kis bonyodalommal, kedvelhető és szerethető szereplőkkel, nem utolsó sorban nagyszerű pasikkal :D a kellő romantika és a persze az erotika sem hiányozhat. Noha ebben sem hasonlíthatjuk ezeket a már említett kiadó könyveihez, amikből legtöbbször már tényleg csak a szex szex hátán. Ebben is van, de szinte éppen hogy. Pont amennyi kell.
Kellemes, könnyed, élvezhető nyári novellák. Nekem abszolút tetszettek.
Most a második ilyen 3 novellás könyvet olvasom, és azt hiszem a többit is beszerzem majd.

Ingryd >!

Egy kapcsolathoz sincs használati utasítás. Soha nem lehetünk biztosak benne, jól tesszük-e, amit teszünk.

Szelén P>!

Inni akart a koktélból, ám a kis papírernyő megszúrta a szemhéját. – A fenébe!
Sara levette a díszt a pohárról.
– Ez a baj ezekkel az italokkal. Nem elég, hogy bivalyerősek, de a dekoráció még kis is szúrja az ember szemét.

Ingryd >!

– A férfiak nem szeretnek az érzéseikről beszélni. Amelyik igen, az vagy meleg, vagy pszichoterápiára jár.

christine>!

– Olyan, mint az utolsó keksz.
– Hogy mondod?
– Amikor tudjuk, hogy az utolsó kekszet esszük, lassan emeljük a szánkhoz, és gondosan megrágjuk,hogy minél tovább élvezzük az ízét.

Belső munkatárs

Szelén P>!

– Ez volt életem legvadabb rémálma – mondta csendesen.
– Komolyan? – Justin megpróbált nevetéssel enyhíteni a kínos helyzeten. – Nekem eddig az volt a legszörnyűbb álmom, hogy egy csomó idegen előtt állok meztelenül.

Szelén P>!

Nem rossz, gondolta magában mulatva Justin, aki természetesen elértette Olivia célzását.
– Csakis teljes erőbedobással szeretem végezni a munkámat. Az pedig kiváltképp sokat segít, ha kellően izgalmas a feladat. Ha bármilyen téren nem elégítettem volna ki az igényeidet, nyugodtan gyere le hozzám a műterembe, és majd kitalálunk valami újat. Nem kerül többe, csak egy kis liftezésbe…

christine>!

– Nem tehetsz úgy, mintha semmi sem történt volna.
– Ezt én is tudom. De ez még nem jelenti azt, hogy beszélnünk kell róla.

Tartós hullám

Camryn_23>!

– Nem azt mondta, hogy beszélni akar velem? Nos, ez nekem mindig nehézkesen megy, ha egynél több nyelv van a számban.