13. ​Warren és a suttogó erdő (13. Warren 2.) 10 csillagozás

13. Warren visszatér!

Második kalandunk kezdetén WARREN és hírneves „sétáló szállodája” vendégeket szállít szerte a vidéken. Ám amikor egy váratlan ballépés miatt egy messze földön hírhedt és veszélyes erdőbe érnek, Warren szemtől-szembe kerül baljós hasonmásával, a gonosz Worrinnal, aki eltökélte, hogy magához ragadja az irányítást!

Ha Warren le akarja győzni, sok-sok rejtélynek kell a végére járnia: Kicsoda Worrin és mi az igazi neve? Miért suttognak titokzatos hangok az erdőben? És mégis mi a csuda az a mézgajeti?

Fejtörők, titkos kódok, izgalmas kalandok, valamint több száz magával ragadó és bogarászni való illusztráció vár a 13. Warren és a suttogó erdő című kötetben, amely az egész családnak tartogat meglepetéseket.

Vivandra, Budaörs, 2020
240 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155347368 · Illusztrálta: Will Staehle

Chöpp >!
Tania del Rio: 13. Warren és a suttogó erdő

Minden Warren-t el fogok olvasni. Kedvelem a történeteket és az illusztrációkat is. Kedves, izgalmas és üdítő kalandok.

Kicsibogár P>!
Tania del Rio: 13. Warren és a suttogó erdő

Hangulatában Addams-familys,de a történet egyedi, vicces és szokatlan. Rejtvényekkel tűzdelve, kalandos történetvezetéssel. Várom a következő részt!

nyekenci P>!
Tania del Rio: 13. Warren és a suttogó erdő

Az első része egy kicsit jobban tetszett, ott volt a nagy rejtély a mindent látó szemmel kapcsolatban, ebben meg inkább csak boszorkányok kaptak nagy szerepet meg Warren kitartása.