Aki ​farkast kiáltott 13 csillagozás

Tami Hoag: Aki farkast kiáltott

Lousiana Francia Háromszögében fiatal nők tűnnek el sorra, és később a mocsár partjára vetve kerülnek elő. A fojtogató olyan helyen hagyja őket, ahol bizonyosan rájuk találnak. De van egy trófea, akit a gyilkos mindenekfelett szeretne megkapni, egy nő, akit örökre el kell hallgattatni.
Laurel Chandler ügyésznő nem azért tért vissza Bayou Breaux-ba, hogy az igazságot kutassa. A valaha égető megszállottság összetörte szavahihetőségét, karrierjét, a házasságát – kis híján az ép elméjét is. Ám amikor a könyörtelen ragadozó túl közel csap le az otthonához, perverz játékra kényszerül, amelyből talán nincs is menekvés. Laurel segélykérő kiáltásai a gonosszal szemben egyszer süket fülekre találtak. Ezúttal vajon meghallja valaki?

Eredeti cím: Cry Wolf

Eredeti megjelenés éve: 1993

Alexandra, Pécs, 2005
416 oldal · ISBN: 963369423X · Fordította: Horváth Beatrix

briggg>!
Tami Hoag: Aki farkast kiáltott

INkább szerelmes regény kategória és lélekboncolgatás, mint vérfagyasztó krimi. Azért nem volt rossz.

Emerencia P>!

Megpróbál kiáltani, ahogy fut de a tüdeje ég és fújtatóként erőlködik. Csak szánalmas nyüszítés bukik ki a torkán, és ezzel elvesztegeti az értékes energiát. A könnyek elhomályosítják a látását, megpróbálja őket visszanyelni vagy letörölni, lenyelni a torkán dagadó csomót, ahogy a sűrű aljnövényzeten rohan keresztül.