Kutyaszeretet 4 csillagozás

Tamar Geller: Kutyaszeretet

Minden ​kutyatulajdonosnak el kell döntenie: rettegő, meghunyászkodó rabszolgát akar, vagy boldog, örömteli, jól nevelt családtagot?

Tamar a Kutyaszeretetben ismerteti mindazokat az instrukciókat, meglátásokat és tippeket, amikre szükségünk lehet ahhoz, hogy jó modorra neveljük kutyánkat, illetve kezeljük a felmerülő problémákat és a nemkívánatos viselkedést. A szerző segít elsajátítani a gazda és a kutya közötti közös nyelvet, melynek eredményeképp szeretetteljes, egymás tiszteletén alapuló kapcsolat alakul ki, sok-sok évi örömet hozva az ember és az állat életébe egyaránt. Tamar játéktréningmódszere annyira szelíd, hogy még a gyerekek is bevonhatók az alkalmazásába.
Akár kölyökkutya felneveléséhez, akár idősebb állat viselkedésének átformálásához alkalmazzuk Tamar módszerét, a Kutyaszeretet felbecsülhetetlen segítséget fog nyújtani.

„A Kutyaszeretet igazi forradalom. Tamar Geller megmutatja, hogy nemcsak a büntetés létezik, és hogy a XXI. században a… (tovább)

Gold Book, Debrecen, 2009
190 oldal · ISBN: 9789634261315 · Fordította: Békési József

Képopera P>!
Tamar Geller: Kutyaszeretet

Minden leendő vagy már aktív gazdi figyelmébe ajánlom, nekem sokat segített abban, hogyan kell majd nevelni őket.