Vagabond ​VIZBIG Edition 1. (Vagabond 1-3.) 7 csillagozás

Takehiko Inoue: Vagabond VIZBIG Edition 1.

Shinmen Takezo is destined to become the legendary sword-saint, Miyamoto Musashi–perhaps the most renowned samurai of all time. For now, Takezo is a cold-hearted killer, who will take on anyone in mortal combat to make a name for himself. This is the journey of a wild young brute who strives to reach enlightenment by way of the sword–fighting on the edge of death.

This VIZBIG edition of Vagabond contains Volumes 1-3, bonus color content, and updated text.

VIZ Media, San Francisco, 2008
600 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421520544

betweenhorrortales>!
Takehiko Inoue: Vagabond VIZBIG Edition 1.

Az első szamurájokról szóló manga olvasmányom volt ez, habár animét már láttam ebben a témában.

Az illusztrációk benne gyönyörűek, főleg a színesen kidolgozott oldalak. A karakterek közül Takezo áll közelebb hozzám, de a többiekkel sem volt nagy bajom. Viszont Matahachi karakterében csalódtam a végén.

A sztorijával nem volt gondom, bár sajnos nem lett a kedvencem, de lehet majd a további részek után ez változni fog.

kriszmanesz P>!
Takehiko Inoue: Vagabond VIZBIG Edition 1.

atyaég! ez a sorozat már az első fejezet után helyet kapott a kedvenceim között. annyira magával ragadott a történet, a mangaka stílusa, az arcok rajzolásának hihetetlen részletessége és érzelemgazdagsága, hogy nem bírtam letenni… itt ülök, hajnali háromkor, és azon pörög az agyam, mikor tudom megszerezni a következő kötetet. ez a vizbig kiadás három kötetet foglal magába, javított szöveggel bár, hogy pontosan mit javítottak, azt nem tudom, rövid történelmi áttekintéssel, és gyönyörű színes oldalakkal. nagyon szép, csak kissé talán nehéz… fekve tartani mindenképpen :)
abszolút várólistás a többi kötet, és a Muszasi életéről szóló regény is :)

Vagabond sorozat · Összehasonlítás