Vállalatértékelés ​magyar számviteli környezetben 1 csillagozás

Takács András: Vállalatértékelés magyar számviteli környezetben

E könyv elkészítésének célja az volt, hogy az Olvasó egységes rendszerbe foglalva megismerhesse a vállalatértékelés módszereit, valamint azok magyar számviteli rendszerben történő alkalmazását – mindezt gyakorlati szemléletben, sok példával illusztrálva.

Perfekt, Budapest, 2009

BoneB P>!
Takács András: Vállalatértékelés magyar számviteli környezetben

Amire kitalálták, illetve amire nekem kellett arra tökéletesen jó volt. Igaz ez egy könyvtári példány volt, ahova folyamatosan bele voltak írva, hogy ez hibás az hibás. Szóval van azért mit javítani a könyvön, de gondolom a frissebb kiadásban ezek a hibák már nincsenek benne.

Siklósi Ágnes – Kardos Barbara – Miklósyné Ács Klára – Sztanó Imre – Sisa Krisztina – Veress Attila – Zatykó Zsuzsanna: Számvitel nem számvitel szakon
Fridrich Péter – Simon Szilvia – Sztanó Imre: A konszolidáció módszertana
Lakatos László Péter – Kovács Dániel Máté – Madarasiné Szirmai Andrea – Mohl Gergely – Rózsa Ildikó: A Nemzetközi Pénzügyi Beszámolási Standardok elmélete és gyakorlata
Siklósi Ágnes – Simon Szilvia – Veress Attila: Bevezetés a számvitelbe
Korom Erik – Miklósyné Ács Klára – Siklósi Ágnes – Simon Szilvia – Szirmai Andrea – Sztanó Imre: Példatár a pénzügyi számvitelhez
Róth József – Adorján Csaba – Lukács János – Veit József: Számvitel speciális kérdései
Kardos Barbara – Sztanó Imre – Veress Attila: A vezetői számvitel alapjai
Siklósi Ágnes – Veress Attila: Pénzügyi számvitel példatár I-II.
Meyer Dietmar – Solt Katalin: Makroökonómia
Bíró Tibor – Kresalek Péter – Pucsek József – Sztanó Imre: A vállalkozások tevékenységének komplex elemzése